www.sudzibas.lv Tinda C Uzmanieties

Tinda C - Uzmanieties

Neuzņemās atbildību par detaļā, kuras notirgo un nomaina, ja mutiski kautko nosola, tad reāli dzīvē nekas neizpildās.
Negatīva pieredze ar motora detaļu naomaiņu, detaļas, kurām bija jākalpo apmēram 100k, nokalpoja tikai 3k. maksimāli cenšās noliegt atbildību par nomainītajām detaļām, vainojot pašu auto īpašnieku. Interesanti, kā auto īpašnieks var sačakarēt detaļas, kuras atrodās motorā aiz aizsarga? Nekādas pretimnākšanas, tiklīdz čeks izsists, klients aizmirsts, garantija nekāda.
Neiesaku tur ne labot, ne arī iepirkt detaļas automašīnai. Ja nu vienīgi riepu uzpumpēt iedot.
uzmanieties, neiekrītiet uz šo servisu, pārāks lieli cilvēki tur sadomājušies.
uzmanieties.

Y

A Anda Balode 15.10.2021

Pilnīgi piekrītu, nekādu atbildību neuzņemās. Neizdara savu darbu līdz galam, pat pie eļļas maiņas - pie pilnās apkopes nenomainīja eļļu, bet pielēja tikai klāt. Ne vienreiz vien jāatgriežas atkārtoti. Servisā saka, ka viņiem esot elektriķis, bet reāli neko neizdara, nodzēš kļūdas, bet nenovērš tās. Automātiskai kārbai nebija kontakta, viņi nedēļu pēc atkārtota apmeklējuma, noturēja neko nedarot, atdeva atpakaļ un pateica, ka kārbā vaina, bet citā servisā izrādījās, ka vadiņš zem kapota starp kārbu un motoru ir pušu (tik elementāri). Kad citam auto tika veikta pilna apkope, ideālam, tikko nopirktam autiņam atsit krāsu līdz saknei un pasaka, ka neko nezina, es esot atdzinusi netīru auto un pēc mazgāšanas konstatējusi un tagad viņiem piesienos. Kad es saku, ka auto bija tīrs un nebija lietots līdz apkopei, viņi smejās sejā. Kad parādu foto, kādu auto nopirku un kādu viņi man pēc sava servisa atgriež, viņiem nāk smiekli. Šitādu attieksmi un pieeju nekur vēl nebiju pieredzējusi. Un tas jau nekas, kad saņemot auto, meistars ir šmigā un atkal, servisa īpašniekam par mani nāca smiekli. Ļoti nožēlojams kantoris. Esmu vairākkārt tur dzinusi auto remontam, jo vienkārši nav citu iespēju dēļ attālumiem, jo esmu ļoti atkarīga no auto - darbs un viss pārējais. Īsāk sakot, ja neesiet personiski pazīsatmi kādam no servisa darbiniekiem, tad labāk savu auto tur neremontēt, naudu paņems, un diezgan lielu, bet ja kaut kas nebūs kā vajag, vienkārši pasūtīs tālāk.