"Tija", individuālais komersants

Šī firma (juridiskā adrese Dārzciema iela 48, Rīga, bet darbojas Tērbatas ielā 10/12, 3.st., 6.kab.) piedāvā starpniecības pakalpojumus dzīvokļu izīrēšanā. Formāli darbojas likumīgi, jo ir gan līgums, gan čeks, vienīgi pats pakalpojums nekam nav derīgs. Attieksme ir laipna tikai līdz naudas iekasēšanai avansā. Pēc tam tiek iedoti daži tālruņu numuri, pa kuriem klients var zvanīt izīrētājiem, nepasakot nekādu informāciju par izīrēšanai piedāvāto objektu. Zvanot uz šiem numuriem, atklājas, ka patiesībā dzīvokļu izīrētāji neko nezina par šo firmu, kas it kā izīrē viņu dzīvokļus. No kāda sazvanītā kunga uzzināju, ka viņš pats ielicis sludinājumu, bet šī firma "aizņēmusies" šo informāciju negodīgai naudas pelnīšanai. Viens no tālr. Nr., ar ko šī firma publicē sludinājumus, ir: 9938196.

N Normunds 14.08.2006

Paldies par brīdinājumu. Gandrīz uzrāvos.

M mariuss 05.01.2007

es uzrāvos :(

I Ilze 17.01.2007

Es neesmu lētticīga, taču tobrīd atrados pilnīgā bezcerībā un mani "saļečīja"..Individuālā komersanta "Tija" darbiniece Dace to vien darīja, kā deva nesazvanāmus un jau sarunātus (tā saucamie "īpašnieki" visu laiku atlika dzīvokļa apskati līdz beigās pateica, ka nu jau ir izīrēts) numurus. Pilnīgi riebjas, ka piečakarēja pat mani! Varētu jau to piparbodīti iznīdēt, taču negribas važaties pa valsts iestādēm, tērēt laiku un uzņemt negatīvās enerģijas...un tā viņi turpina savu negodīgo rūpalu aizvien.Neuzraujieties arī jūs! Viņu regulāri lietotie numuri ir: 29938196 un 28843236.

A asd 03.05.2007

Bāc! Un tieši šodien parakstīju līgumu!!! :(