TIHVIT VK - Negodība

Sveiki! Nezinu vai kāds no Jums maz zin tādu firmu kā TIHVIT VK! Ražo cepumus, cepumi kā cepumi, bet runa nav pa to!Kvalitātes ziņā nevar sūdzēties, taču darba devēja Valentīna visu īpašniece, kāš cilvēkus, algu maksā no minimālā atņem vel nodokļus, uz rokas paliek NEKAS! Ļoti negodīgs cilvēks

L Laura 17.11.2008

...Gribeju vel tik pateikt, ka mēs dzīvojam LATVIJĀ!!! un ir jarunā latviski, bet mana darba devēja pat to neprot, kā viņa var būt gan darba devējs, gan grāmatvede kur visi papīri jaraksta latviski, šeit jau nav visi krievu tautības cilvēki, vai arī tie kuri prot runāt krieviski.Lai es ar darba devēju nodibinatu kontaktu, sarunas laikā klāt mums stāvēja tulks!
Man liekas ka tas jau ir pārlieku smieklīgi, nerēķinās ar to ka dzīvo LATVIJĀ un valoda ir jazin, ...