Tiesu izpildītājs Mārcis Midegs - Konta bloķēšana bez bridinājuma - Darījumu kārtas neievērošana

2021. Gadā atvērot bankas kontu Swedbankā un ar jaunām iespējam tikt pie visiem attālinātiem servisiem (vid, Latvija.lv, tiesas.lv) , uzzināju, ka man ir parāds vid. Samaksājot to pilnībā, nomierinājos un turpināju labi dzīvot. Bet, kā izrādījās, tas nebija viss. Vēl taču paliek tiesu izdēvumi. Pēc tiesu izpildītāja Mārča Midega rīkojuma 25.01.2022 plkst. 20: 33 swedbank bloķēja manu kontu, noņemot par rīkojuma apstrādi 10,00 eur. Kā es sapratu, rīkojums tika nosūtīts visiem bankiem. Tas nozīme, ka ja man būtu atvērti konti un nauda visos bankos, tad tā summa būtu lielāka (un šī nauda ir mani zaudējumi) . Sazinoties ar tiesu izpildītāju, uzzināju ka 07.01.2022 viņam tika nosūtīta informācija par to, ka vid parāda summa ir pilnīgi apmaksāta. Arī uzzināju, ka 02.10.2020 man tika nosūtīta vēstule uz manu iepriekšējo deklarēto dzīvesvietu (sociālais dzīvoklis) , kur es nedzīvoju jau 13 gadus, un tās dzīvoklis tika atņemts 2016. Gadā par parādiem un visiem maniem radiniekiem tika anulēta deklarēšana tajā. Radinieki arī kopš 2009. Gada dzīvo Lielbritānijā.
Tagad pie lietas: kāpēc nevar pārbaudīt jauno deklarēšanas adresi un vai ir e-adrese, un nosūtīt visas savas un valsts pretenzijas pirms bloķēt kontu/s? Kāpēc man jāzaudē naudu? Drošvien tur ir step-by-step instrukcija, kā un ko darīt. Varbūt kāds var palīdzēt, ko darīt šajā situācijā?
Tiesu izmaksas es apmaksāšu, bet ko darīt ar to naudu, ko pazaudēju tiesu izpildītāja nepareizas darbības dēļ (es par pareizo sēcību un kārtību) . Vai nebūtu pareizi no sākuma sazināties ar parādnieku? Vai tagad visi paļaujas uz veco informāciju?

V Vnk Brendaa 19.05.2022

Tiesu izpilditajs Marcis Midegs viens liels un apalsh krapnieks, pa telefonu un epasta forma vienojas par samaksu 30eiro menesi un pec vienosanas uzliek ligumu masinai, tad piedodiet ludzu, ka to var uzskatit par vienosanos, ja pec vienosanas tiek uzlikrs liegums, smiekli nak par tadiem, kas mil uzdzivoties no parastiem cilvekiem, kas vel strada valsta iestaades un ir krapnieki, veiksmi tadiem