tiesu izpildītāja R.Veinberga birojs - attieksme pret klientu

Ieintersējos par dažiem izsolēs pārdodamajiem nekustamajiem īpašumiem. Tā kā internetā līdz ar sludinājumu internetā nebija ievietots ne vērtējums, ne jelkādi Zemesgrāmatas dati, piezvaniju uz minētā ZTI biroju. Acīmredzot, klausuli pacēla sekretāre... Uz jautājumu, kur varu iepazīties ar nekustamo īpašumu novērtējumu, nelaipna balss paskaidroja, ka jānāk uz biroju, kur to varēs izdarīt uz vietas, otrdienā no plkst. 10.00 līdz 16.00 un piektdienā no. Kad aizrādīju, ka tas ir darba laiks un norādītajā laikā strādāju, sieviete aizrādīja, ka arī viņi strādā tikai darba laikā...
Nu foršs darba laiks tiesu izpildītājiem, kuri, manuprāt ir valsts amatpersonas. Laiks no 09.00 līdz 17.00 un pieklājīgs runas veids uz viņiem, acīmedzot, neattiecas.
Pareizi, kāds jau tāpat to nekustamos īpašumus galu galā nopirks, nav ko sevi apgrūtināt lieki.
Lai veicas šai sekretārei (vai, dies nogrābstās, ZTI palīgam) :)