ticīgie

Neviļus atklāju jaunu biznesa veidu ar ko nodarbojas vienas mūsu Latvijas ........ baznīcas draudzes mācītāj... ar dzīvesbiedr... Pēc dievkalpojuma piedāvājas izvadāt savas draudzes tantukus pa mājām un nofiksē , kur kura dzīvo un kas kurai pieder, lai pēc tam , vēlāk ar dieva vārdiem mutē intensīvi mestos apstrādāt vecos lauku cilvēciņus par nekustamā īpašuma iegādi pa kapeikām,dažreiz arī testamentu, dāvinājumu utt.- Pēc nāves. Ieteikums -mīliet savus tuvākos , lai sveši cilvēki ar Dieva Vārdiem mutē viņiem un jums nenodarītu pāri

C cikita 11.08.2008

Latvijas lepnums... Tā sistēma viņiem ir atstrādāta gadiem, "perēklītis" veiksmīgi ir paslēpies aiz Dieva vārda un tas ļoti nostrādā. Kompānja ir paliela, mahinācijas un afēras smalkas... Varu teikt droši, jo pašu mani ir skāris "viņu pirksts"...

I Irina 11.08.2008

Šādas afēras piemeklē tikai naivus vai neizglītotus cilvēkus, nav jātic uz vārda katram svešam-ir jādomā!

J Juris 10.11.2008

Tās ir sektas parasti!

A ally 10.11.2008

man vecvecmamma savulaik savu pēdējo naudiņu baznīcai atdeva:( izmantoja tantuka naivumu:(

N Nav Svarigi 11.11.2008

Tas ir sektas, kas sita apstrada tos naivos cilvekus, kuri iet uz tam sektam! Ne vienu vien reizi dzirdets par lidzigiem gadijumiem! Tradicionalo konfesiju parstavji nav tik "biezi", lai cilvekus, kas iet uz Baznicu atdot godu Dievam, izvadatu pa majam! Cilveki netic tradicionalo konfesiju parstavjiem, jo prese un vispar cilveki, tas nomelno, apmelo. Cilveki tam naivi tic un iet uz sektam, pret kuram masu sazinjas lidzeklos nav tadas kampanjas. Kapec pret katoliem, piemeram, ir apmelnoshanas kampanjas? Tapec, ka tas ir pasutijums un masu sazinjas lidzekli "baz " to cilvekiem acis, ausis, smadzenes... Jo redzi, katolu Baznica versas pret homoseksualistiem, pret zagsanu, pret spelu zalem, pret narkomaniju, bet tas daziem cilvekiem ir bizness un tapec pret katoliem notiek tada cinja! Tas, ka katolu Baznicaa paradas kads cilveks, kurs veic noziegumu, uzreiz tiek pasniegts kaa kaut kas arpratigs, lai gan tai pat laika biezhi varam dzirdet ka sabiedriba pazistami viri izmanto bernus seksualo velmju apmierinashanai, kaa tiek slepkavoti un sagriezti cilveki, kaa tiek izvaroti cilveki... Pati katolu Baznica pret tadu cilveku ricibu vershas asi jo asi un tie cilveki tiek izslegti no katolu Baznicas, kas izdara noziegumus un katolu Baznica neatbalsta tadu cilveku ricibu. Tikai tadiem cilvekiem nav naudas, ar ko atpirkties, bet kaut kadam biznesmenim ir nauda un vins vel iesniedz tiesa par goda un cienas aizskarshanu, noperk tiesu un vins izskatas tirs lauzhu prieksha. Tikai Dievs tik un ta visu Redz!
Nevajaga ticigos visus "likt viena maisa"! Sektanti ir sektanti un ticigie ir ticigie! Bet, musu valdoshai eliotei un cilvekiem nepatik katolu Baznica, jo taa ir kaa dadzis acii. Maca labu, maca nezagt, neslepkavot, piedot, milet, darit labu, bities no Dieva. Bet musu sabiedribas lielakai dalai patik pastradat noziegumus, patik melot, zagt, ienist cilvekus un tapec tiek darits viss, lai nomelnotu katolu Baznicu un katolus!