www.sudzibas.lv Tibetas Virtuve Kāpurs salātos - slikts serviss

Tibetas Virtuve - Kāpurs salātos - slikts serviss

Šodien, 19.11.2019, kopā ar draugu grupu apmeklēju ēdināšanas iestādi "Tibetas virtuve", kas atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 5.

Pirmkārt, saskārāmies ar paviršu un rupju apkalpošanu. Sieviete lietoja uzbrūkošu toni, un radīja sajūtu it kā mēs būtu viņu patraucējuši personīgajā dzīvesvietā ar kādu nejēdzīgu prasību.

Pēc neilga brīža konstatēju, ka mana iegādātā porcija izrādās jādala ar vēl kādu - ar brūnu resnu kāpuru manos salātos! Kad devos sūdzēties, uzbrūkošais tonis ar jautājumu: "ko man vajag? ", turpinājās, līdz tārpa uzstāšanās manā šķīvī, lika bargajai kundzei uz mirkli samulst.

Ie

Saivii 19.11.2019

Labu apetiiti! haha

Tu Turkey901 19.11.2019

"Labā ziņa - savu iztērēto naudu saņēmu atpakaļ, sliktā ziņa - Ēdienā Bija Kāpurs!"

Ja salātos bija kāpurs, tad tas nozīmē, ka tie ir dabiski un nav ķīmiski, jo kāpuri/ tārpi tādos "neuzturas".
Tātad, 2 labas ziņas - īsts Džekpots!

Ie IevaRīga 20.11.2019

Nedomāju, ka PVD šādu "kvalitātes mērvienību" atzīst kā valsts likumdošanai atbilstošu, kā arī par potenciālo "Džekpotu" varbūt tad vajag izlikt informatīvu materiālu, vai rīkot kādu akciju - "atrodi kāpuru un laimē vakariņas diviem".