www.sudzibas.lv The Pizza Mood Nepatiesa reklāma

The Pizza Mood - Nepatiesa reklāma

Picas izmērs neatbilst solītajiem 29cm. Vienīgais kas atbilst 29cm ir picas kaste.
Vēlējos ievietot atsauksmi www.thepizzamood.lv lapā sadaļā pie atsauksmēm, bet tāda opcija nepastāv. Kādā veidā tad ir norādītas tur esošās atsauksmes, pašu izdomātas? !

T TransportsK 16.09.2022

Jāpārmēra pretējā virzienā un būs, tas nav rūpnieciski ražots produkts/ ēdiens un tāpēc nav ideālas eliptiskas formas.

TasEsLV 16.09.2022

un tāpat 3 iztrūkstošie cm ir 10% no picas, kas laukuma ziņā ir vēl vairāk. sīkums, bet šāda prakse picērijām paliek par normu, bet cenas ir augstas. Un nē, šī šoreiz ir rūpnieciski ražota, ja būtu apskatijies mājaslapu tas ir automāts.

A Antropologs 16.09.2022

Mērot pretējā virzienā, arī nebija 29cm. Diemžēl bildi neuzņēmu. Tomēr ja redzams ka kastes izmērs ir 29cm, tad skaidri var redzēt ka abas picas malas nepieskaras nevienā no virzieniem.

T ThePizzaMood 16.09.2022

Labdien, vēlamies informēt, ka picas ir absolūts roku darbs, kur kiosks veic cepšanas un pārdošanas procesu. Izmēri var atšķirties dēļ izmīcīšanas biezuma. Savukārt sastāvdaļas uz katras picas arī ir vienādā apjomā.

Ar cieņu,
The Pizza Mood komanda