www.sudzibas.lv The Girl Rupja vadības attieksme

THE GIRL - Rupja vadības attieksme

Šajā salonā biju uz darba interviju amatam - administrators. Intervija bija ar salona vadītāju. Man jautāja ko vēlos darīt nākotnē. Teicu,ka vēlos atvērt savu salonu, jo man patīk skaistumkopšanas sfēra un man iekšā ir līdera gars. Tālāk sekoja monologs no vadītajas puses. Viņa teica - tādas meitenes,kā tu,bez ekonomikas izglītības nevarēs nekad vadīt salonu,viņas visu izposta Latvijā - skaistumkopšanas nozarē. Pluss, klāt vēl viņa izmantoja krievu lamu vārdus. Vēlāk teica - ka es tērēju savu laiku un esmu izmācījusies nepareizo profesiju, kaut gan es teicu, ka man ļoti patīk sava profesija.(vizāžists) Tad pateica,ka neņems mani administratores amatā, bet piedāvā vizāžista amatu. Es,protams,teicu,ka esmu ieinteresēta strādāt arī par vizāžistu, ja reiz ir vakance. Tālāk sekoja jautājums - cik lielu algu vēlos? Es teicu, ka vismaz 500 eiro(uz rokas).
Uz ko man viņa atbildēja,ka es dzīvoju ilūzijās un no sākuma maksās tikai grašus. Man vēl būšot jāiziet klāt visādi kursi, kaut gan, pēc profesijas esmu vizāžists un visu to zinu. Tad viņa man pateica, ka man jāmaina savs stils - skropstas jānorauj, nagu laka jānoņem, mati savākti. Es piekrītu par to, ka katrā darba vietā ir savi standarti, bet tas kā viņa to pateica - skropstas tev jānorauj.. ir ļoti pretīgi pateikts. Visu intervijas laiku es gandrīz klusēju, jo viņa nepārtraukti runāja un ar nosodošu skatienu mani pētīja no galvas līdz kājām. Tālāk sekoja tas, ka viņa sāka jautāt kur es dzīvoju, ar ko, cik man gadu. Cik es zinu - tā ir privāta informācija. Neiesaku nevienam tur iet un strādāt. Ja gribat nicinošu attieksmi un mazu algu - lūdzu. Es, personīgi, esmu šokā. Nedomāju, ka ir kāds tik neprofesionāls un ļauns darba devējs. Nav brīnums, ka viņiem trūkst darbinieku.