www.sudzibas.lv "Thalli" Molā Nau svaigs ēdiens!

"Thalli" Molā - Nau svaigs ēdiens!

Biju vakariņot molā, izlēmām ar sievu pavakariņot resroranā Thalli, pasūtījām, pirmo atnesa tēju, ha, cukurs tagad ir īpaši jāizlūdzas, laikam krīze, to tagad vairs tāpat nevienam nedod un kamēr to atnesa, mana tēja jau atdzisa, pasniedza otro, bija pasūtīta vista divos veidos, vistas spārniņi piedeguši un var atklāti pamanīt ka tie nau pagatavoti tieši jums, bet jau iepriekš un tādi ne pārāk silti, tas pats ar otro vistas ēdienu, arī tas nebija pagatavots pēc mūsu pasūtījuma, bet iepriekš, labi ka nebija piededzis. protams kā jau pieņemts, katru maltīti dekorē dažādi zaļumi un dārzeņi, bija griezts gurķis un tomāts, tomāts vēl bija ciešams, bet gurķis bija acīm redzami vienkārši laikus sagriezts un jau tā labi apvītis, samaksājot par ēdienu diviem 17 latus, nē, neiesaku, ir daudz labākas vietas kur pasniegs jums par to pašu naudu daudz svaigākus produktus, gan vasara viņiem to iemācīs!

J

M Minauzens 18.05.2010

Nu ja samaksā vel, tur taču peecapmaksa, pareizi? Tad ko var sūdzēties??