www.sudzibas.lv Thali Mols netīri trauki

Thali Mols - netīri trauki

Thali restorānā Molā pasniedz tēju netīrās krūzītēs, pie tam abas pasniegtās krūzītes bija netīras, arī nākamās ko atnesa pēc mūsu lūguma bija tikai " pustīras", uz mūsu latviešu valodu oficianti atbildēja tikai krievu valodā

R

J J! 27.09.2011

Aj, aj, aj!

X XXXXX 27.09.2011

Задолбали вы со своим латышским, не нравится что официанты говорят на русском?-тогда не ходите туда, где работает русский обслуживающий персонал!
Сколько я была в данном заведении никогда не видела чтобы подавали что либо в грязной посуде персонал всегда любезный!

I Ineta 27.09.2011

Bieži ejam uz šo restorānu-oficiantes mūs vienmēr apkalpo mūsu valodā, lai gan viņām dzimtā ir krievu un nav nācies ēst no netīriem traukiem-ir tikai pozitīva pieredze

B Baņķieris 28.09.2011

Tagad, kad SC uzvarēja vēlēšanās, daļa krievu, kas agrāk ar latviešiem runāja latviski, dara to krieviski, uzpūtīgi apgalvojot, ka uzvarēja taču Saskaņas centrs, līdz ar to valsts valoda ir krievu...
Nekad neesmu sapratis tos, kas saka, ka tautībai nav nekādas nozīmes!

K kristine 29.09.2011

Es atvainojos vai naretu pateikt kas ta bija pa oficianti??
Jo cik biju mola est tad tur visas meitenes runa gan Latviski gan krieviski:)

M Marta 12.10.2011

Mums arī ne visai laba pieredze ar šo restorānu- šodien bijām Thali Alfā un paņēmām biznesa piedāvājumu- bijām ļoti vīlušies. Vistas gabaliņi ar puķkāpostiem un šampinjoniem gatavoti podiņā (kā bija rakstīts piedāvājumā) bija galīgi remdeni un šis ēdiens noteikti nebija gatavots podiņā, bet likās, ka visas sastāvdaļas bija pārlietas ar remdenu zupu vai tās bāzi no jau minētā Biznesa piedāvājuma. HALTŪRA!!!

T ToMarta 12.10.2011

Laikam bija gatavoti naktspodiņā!Tas ir ekskluzīvs piedāvājums pastalnieku tautai.