TG Construction - обман

TG Construction nemaksā naudu par izdarītiem darbiem.
Nestrādājiet ar viņiem vai dariet ar viņiem to, ko viņi dara ar citiem!
Darbu sākumā visi ir laipni, smaidīgi, par cenām nekaulējās. Pat liekas, ka normālas būvuzņēmums, adekvāti vadītāji.
BET, darba gaitā viss atklājās. Sākumā kavē ikmēneša apmaksas. Pēc tam nemaksā, bet vēl kaut ko sola. Pati pēdējā stadija, vispār pazūd un nevienu no vadītājiem vairs nevar atrast.

Ko darīt ar tādiem? Kā vispār tāds kantoris var vinnēt kaut kādus valsts objektus? Kāpēc neviens nekontrolē tādus "būvniekus"? Valsts objektus var vinnēt tikai ar lētāko piedāvājumu un šis kantoris savā tāmē saliek tādus ciparus, ka objekta vidū pasaka, ka naudas vairāk nav. Tad atrod citus apakšniekus, atkal viss kaut ko sasola, lai pabeigtu objektu, kuriem beigās arī nesamaksā.

Ja kādam trāpīsies šis kantoris, tad jāņem no viņiem 100% priekāpmaksa vai vispār nestrādāt. Ieguldīsiet savus līdzekļus, kurus atpakaļ nevarēs dabūt.

T

D dan72.72 13.12.2016