Tēvs apnicis - Tēvs apnicis

Problēma- tēvs. Viņš jau gados vecs, bet pavisam traks. Dzīvojam pagaidām kopā jo nesen izšķīros un nācās kur dzīvot tāpēc devos pie sava dārgā tēva, kurš man ir apnicis un nav vairs tik dārgs.
Protams atnākot uz mājām dzīvot te, visu izmazgāju un sakārtoju!
Tagad, katru dienu braucot no darba uz mājām, man ir jāvāc tā kakas, un jāslauka urīns, jo viņam reibstot galva ilgi stāvot pie poda un nespēj trāpīt. Apnikuši tie mēsli un tā smirdoņa. Pretīgi uz poda sēsties. Kad atnācu dzīvot te, arī bija nokakāts un smirdēja tualete. Fui.
Ko iesākt? Nepietiek naudas pansionātam. Māsa netaisās palīdzēt. Brālis prom. Ko?
Man viņš ir apnicis. Viņš mazgā traukus tā, ka vēlāk ir jāmet laukā, jo vienu dienu savu krūzi mazgāja ar tualetes poda tīrāmo un traukus slauka ar smirdīgu lupatu, ar kuru mazgāju grīdu. Viņš nesaprot neko vairāk! Man ir jāpārmazgā visi trauki, tualete...
Vakar atnākot mājās, pludoja vannas istaba, jo viņš vēlējās iet vannā mazgāties bet aizgāja uz istabu gulēt un aizmirsa par vannu. Super, ne? 20 min viss tecēja. Domāju, nu viss... Es vairāk nespēju caurām dienām visu mazgāt!!! Ko man darīt?

D

Komentāri (31)

š šoketā 01.08.2010

Kā tev nav kauna pazemot un aprunat savu miesigu tēvu, viņs ir un paliek tavs tētis, ka tev nav kauna, kaut tev vecumdienas nebūtu jāsaskarās ar kaut ko tādu, tu domā ka tam nabaga tētim ir viegli es domaju ka nē, un būtu priecājusies ka viņs tev deva mājas, savādak tu tagad butu uz ielas un ēstu cita mēslus.,

ā ārprac 01.08.2010

Tiešām nav kauna nomelnot tēti šitāda veidā, kaunējusies būtu!!!

A Agnese 01.08.2010

Tinies prom no tēva dzīvesvietas un basta! Neviens taču Tevi nespiež dzīvot kopā ar viņu. Ir riebīgi, es zinu un saprotu Tevi...

N nepatikvecicilveki 01.08.2010

uiii, es Tevi saprotu, tie kas iepriekš raksta, viņi vēl ar to nav saskārušies, ir vecuma idiopātija, un tas nenozīmē, ka Tev tas jācieš(vecuma plānprātība) man daudzi pazīstami cilvēki cīnās ar večiem, vecenēm, vienai meitenei tante savus sūdus gar sienām smērē, cita mīž gultā, citas dirš garām podam, u.t.t.var gari rakstīt, protams ir jāciena cik var savi vecāki, bet ir robeža, tapēc personīgi mana ģimene neieredz vecus cilvēkus plānprātīgos, ja ir normāls vecs cilvēks ir okey, bet nu diršamais marazms, ei tu nost, cik nepatīkami, mūc prom...

D Dosja 01.08.2010

Kāda vēl attieksme? Man ir viegli? Protams ka vecs un vecums nenāk viens! Bet es vakaros raudu, man bail...
Mums bija dārziņš, bet 2008. gadā, tēvs netīšām to nodedzināja. Nezinu kā, bet nodega un nesen tieši tas bija nokrāsots, smuki sataisīts, viss kā nākas un še tev, pēc 2 ned, atvedam tēvu pa vasaru padzīvot un pēc 2 dienām nodedzina!
Baidos, ka mājās arī kas traks var notikt! Speciāli ieliku slēdzeni savā istabā, jo viņam uznākot kaut kādas dusmas un sāk plēst, mētāt drēbes un vēl viņš bieži staigā kails pa māju un apsēžas stūrī saķēris galvu un kratās. Man ir slikti!!!

Un, -nepatikvecicilveki, zinu, man viņš arī čurā gultā un šausmīgi ir tas, ka viņam ir tikai 3 palagi un neviens jau 1 gadu nav bijis izmazgāts un katru reizi kā pačurā, viņš noņem, vienkārši ižāvē un liek atpakaļ smirdīgu. Labi ka vismaz logus prot atvērt, lai nesmird.
Nu kā var nemazgāt savus sačurātos palagus? Vienkārši šausmīgi, netīrīgs cilvēks!

U uu 01.08.2010

Moshka ir veerts ielikt psihenee uz kaadu laiku?

N nepatikvecicilveki 01.08.2010

uu, piekrītu Tev, bet viņu jau tur pilns, nav kur likt...diemžēl..bēdīgi...

S Saulīte 01.08.2010

Kur problēma? Nogalini viņu!

A aleksa 01.08.2010

Laikam pašam atoram ir problēmas ar galvu. Vai arī pusaudzim nebija ko darīt, tāpēc uzrakstīja so pretīgo stāstiņu.

A A 01.08.2010

Pirmām kārtām konsultējies ar savu ģimenes ārstu, tad dodies uz savu rajona soc. nodaļu - iespējams, ka varētu palīdzēt ar aprūpētāju. Iepriekš kārtīgi izlasi Likumu par SOCIĀLO PALĪDZĪBU UN VISUS LIKUMUS PAR SOCIĀLAJIEM PAKALPOJUMIEM. Tos var atrast ''googlē'' - uzliec SOCIĀLĀ PALĪDZĪBA - LIKUMI.Turies, saprotu Tevi, bet vecums nenāk viens.Bez tam pirmajā slimnīcā ir soc. gultas. Ja zināsi likumus, un nenobīsies no ierēdņiem un pastāvēsi uz savu, izdosies. Gribētos zināt par rezultātiem, vari man rakstīt.

L lili 01.08.2010

Redziet-vecākus mēs neizvēlamies!
Kad bijām maziņi, tad vecāki auklējās ar mums, kad mēs izaugam un vecāki paliek veci, tad mums jāauklējas ar viņiem! Tā dabā ir iekārtots un tur neko nevar mainīt!
Mēs nekad nedomājam par vecumdienām, kamēr esam jauni, bet arī mēs būsim kādreiz veci un kādam būs jāaprūpē mūs!
Par pansionātu, es neatbalstu šādu lietu! Pansionāts ir domāts cilvēkiem, kam nav bērnu, kam nav kas parūpējas vecumdienās.
Centieties "ielikt" sevi tā cilvēka vietā! Padomājiet, kāds jūs būsiet, kad būsiet vecs un vai jums arī patiks, kad jūsu miesīgais bērns domās kā tikt no jums vaļā? Kā jums pašai patiktu, ja vecumdienās jūsu bērns jūs "nodotu" pansionātā?
Varbūt jūs viņa gados būsiet vēl nevarīgāka! Un arī jūs būsiet apnikusi savam bērnam!

A A 01.08.2010

Nedomāju, ka Dosjai tēvs ir apnicis - viņa vienkārši lūdz pēc palīdzības. Cilvēks nevar 24 stundas pavadīt stresā - darbs, kura laikā ir jādomā par tēvu - viņš apdraud ne tikai sevi, bet arī citus . Atnākot mājās atkal stress, un nav domas, ka paliks labāk . Protams, var gaidīt tēva nāvi, bet tas nav normāli . Es domāju saprātīgi ir rast risinājumu ar sociālo dienestu, kur varētu tēvu ievietot kādā aprūpes iestādē un Dosja dzīvojot pilnvērtīgu cilvēka dzīvi tēvu apciemtu, viņš atrastos speciālistu uzraudzībā. Es domāju, ka neviens vecāks, kas mīl savus bērnus un būdams pie pilna aprāta nenovēlētu savam bērnam tādas mocības .Bez tam pansionāti mūsdienās nav tādi, kā no filmas ''Emīla nedarbi'', ir normāla aprūpe, medicīniskā uzraudzība. Var būt, ka arī ģimenes ārsts, konsultējoties ar psihiatru var nozīmēt terapiju, un varbūt kļūs labāk. Bet šādos apstākļos Dosja vienkārši izdeg un arī viņa nevar advekāti reaģēt uz doto situāciju. palīdzība ir vajadzīga abiem.

N Nata 02.08.2010

Gan jau tu arī kadreiz piedzīvosi vecumdienas, un tad atcerēsies šo vēstuli sūdzībās.Un tev paliks tik sūdīgi ap sirdi...

G Gatis 02.08.2010

Bet priekš mantojuma pietiekami labs, vai ne.
Vispār normālā sabiedrībā tā ir normāla lieta, ka mantinieki vai nu paši, vai arī, ja finanses atļauj, tad dod citiem nokopt savus senčus. Tā ka, ja vēlies tēva NĪ, tad neņaudi, bet padomā, kā tēvu nokopt.

G Gatis 02.08.2010

>A - tikai viena nianse - pansionāti maksā ne mazāk kā 300 LVL mēnesī.

D Dosja 02.08.2010

Paldies par mierinājuma vārdiem! Nevaru samaksāt par pansionātu!
Man viņš ir apriebies! Vakar kā krūzi virtuvē ņēma, tā veseli 5 šķīvji kā krita lejā un visi saplīsa druskās!
Vienkārši...man katra diena ir murgs!

S susure 02.08.2010

Veci cilvēki ir liela nelaime, kas te skaisti runā par kopšanu un nezin ko vēl ar to nav saskārušies

D Dosja 03.08.2010

Vakar vakarā atkal sākās murgs un šis izdauzīja savā istabā logus, jo viņam rādās ka kāds uz viņu skatās pa logu, lai gan dzīvojam 4 stāvā un pretī ir koki un lejā veikals. Nervi beigti. Sajucis prātā. Jāpērk jauns stikls. Katru dienu aizvien trakāk!

U uu 03.08.2010

Piesien vinju pie gultas, varbuut buus miers!

R Rexs 03.08.2010

neticiet nevienam vārdam, ko mana meita Dosja raksta! Viņai pašai ir šizofrēnija un raksta viņa šausmu romānus, meklēdam si'žetus saviem darbiem interneta forumos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes