www.sudzibas.lv Tet Viena no sliktākajām klientu apkalpošanām, kuru esmu pieredzējis!

Tet - Viena no sliktākajām klientu apkalpošanām, kuru esmu pieredzējis!

Pēdējā mēneša laikā no tet puses esmu saņēmis tikai negatīvu pieredzi un šķiet, ka par klientu labklājību vispār netiek domāts!

Sakarā ar pārvākšanos sazvanījos ar operatoru jautājumos par ātrāku unizdevīgāku internetu. Operators vairākreiz apliecināja, ka jaunais internets būs pieejams jaunajā dzīves vietā. Minēja, ka mainīsies tehnoloģija (kas man neko neizSaka) , bet nokluSēja, ka interneta ātrums būs teju 10x zemāks, taču Cena paliks tā pati! Noslēdzu līgumu ar tet uz gadu un pāris dienas pirms pārvākšanās sazvanījos vēlreiz, lai precizētu meistara ierašanās laiku. Tajā pašā telefona sarunā beidzot sapratu, ka ātrums būs 10x mazāks un ja vēlos lauzt līgumu man nāksies maksāt līgumsodu!

Ar sakostiem zobiem biju gatavs izmēģināt vai būs pietiekams darbam no mājām. Arī darbā palūdzu brīvu dienu, Sakarā ar pārvākšanos un interneta ievilkšanu, jo darbs visā valstī šobrīd "vīrusa" dēļ notiek no mājām.

Sazvanījos un precizēju meistara ierašanās laiku pārvākšanās dienā. Operators piedāvāja man 3 laikus - no rīta, pusdienlaikā, un pēcpusdienā (15: 00 - 17: 00) , kur šis pēdējais bija man izdevīgākais. Jāpiemin, ka operātors arī atkārtoja pēc mana lūguma šos laikus 2x.

Šodien, 29. Aprīlī, saņēmu īsziņu, ka meistars ieradīsies rīt no plkst. 17: 00 - 20: 00. Atkal zvanīju uz klientu apkalpošanas centru, noskaidrot, kas par lietu un tā arī ne pie kāda slēdziena nenonācu. Meistara ierašanās, bez jeb kāda iemesla un konsultēšanās ar mani tika pārcelta, kur meistars ieradīsies tikai plkst. 18: 00, kaut šis laiks man neder un tur neko nevarot darīt.

Par uzņēmumu tet līdz šim biju augstās domās, taču izskatās, ka klienti viņiem nerūp!

29.04.2020

Vagons Komā 27.05.2020

Tev ellē tennis

L Linda Karlovica 02.07.2020

Mums ir TET, esmu vīlusies pamatīgi, jo absalūti nevar viņus sazvanīt, naudu par neesošiem kanāliem otro mēnesi automātiski ņem nost, neiesaku ar šo kompāniju sastīties, bezkaunība augstākā mērā.
Protams, braukšu uz kādu no filiālēm un tur droši vien nevainīgs cilvēks cietīs no manis teiktajiem vārdiem, bet realitāte ir skarba.