www.sudzibas.lv Tet UZ klientiem neorientēts uzņēmums

Tet - UZ klientiem neorientēts uzņēmums

Labdien!
Gribu pasargāt citus klientus no šī krāpnieciska uzņēmuma. Katru gadu paaugstinā Cenas optiskajam internetam par 3 eur un it kā piedāva cenu ar atlaidi. Šobrīd Cena tika piedāvāta 22,50eur. Kad atteicos no pakalpojuma, jo atradu citu piegādātāju, tad sāka zvanīt un piedāvāt zemākas Cenas, beigu beigās samazināja cenu līdz 12 eur uz diviem gadiem. Jautājums: kāpēc tad sākuma Cena tika piedāvāta tik augsta. Līgums kā spēle vienos vārtos, nosacījumus maina pēc saviem uzskatiem. Pēdējais līgums bija tāds, ka cenu paaugstināja pat nebeidzoties termiņam.

07.04.2023

R ricijs11 07.04.2023

Tu laikam tikko nosēdies uz planētu zemes, es tev atklāšu noslēpumu. Ja tu gribi iegūt letāko centu, par internetu, vai par mobīlajiem sakariem, vai par jebko citu. Tev ir jāmāk melot un ir jāmāk runāt, pazvani viņiem un pasaki ka tu iesi pie citiem, tu pat nespeesi noticēt cik ātri viņi uz tevis reaģēs ar akcijas piedāvājumu. Dzīvoju jau tā kādus 5 gadus, maksāju 10 euro par bezlimita visu, 22 euro vietā.

I Imants Rundans 09.07.2023

...šis ,,kantoris,, kautkā nav izdevies, ar viņiem jabūt ļoti uzmanīgiem...,kas nav paspējis būt pie Tet, tiem ir paveicies..