www.sudzibas.lv Tet Turieties pa gabalu no Tet

Tet - Turieties pa gabalu no Tet

Tet ir vienkārši piemērs, kā savulaik normāls Latvijas uzņēmums var kļūt par maldinošu, nekompetentu, uz klientiem neorientētu deģenerātu baru, te pat tet darbinieki raksta sūdzības par pašu uzņēmumu,par ko vēl iet runa?

1. Rīgā tiek pieslēgts 1GBps optiskais internets, kur reālais ātrums ir 20mbps. Darbinieks atnāk un sāk sūdzēties, ka jāurbj sienā caurums, ka jāvēl vadi, ka jāiet uz mašīnu lejā pēc instrumentiem. Kas tādus primātus rekruitē? Beigās pieslēdz tet dekoderi, neko nerāda, saka, lai mainu TV, beigās izrādās HDMI vada vaina.

2. Helio TV rāda filmu izlasi, spiežu virsū, izrādās manā Interneta+TV+filmas komplektā neietilpst filmas. Gribu atteikties no šī 20. gadsimta interneta un maldinošā pakalpojuma, saka, lai maksāju soda naudu, jo tādi līguma nosacījumi. Domāju, labi ātrāk samaksāšu 200€ nekā čakarēšos ar to kantori.

3. Pasūtu TV, katru mēnesi maksāju līgumā atrunāto summu, vienu mēnesi viņi man neizraksta rēķinu mans Tet sistēmas kļūdas dēļ, nekādu priekšapmaksu nevaru veikt, saka viss ok, gaidiet nākamo rēķinu, beigās bez manas ziņas jau nosūtījuši parādu piedziņai, rakstu kas par h...u?. Atbild, ka tādi ir līguma nosacījumi, es šiem saku, ka man pat iespējas Jums samaksāt nebija, saka, lai risinu šo ar PAUS. Nu, ko tagad jāmaksā pilna summa.

Tet jūs esat vienkārši nožēlojams uzņēmums, jebkurš darbinieks, kurš strādā vai ir strādājis tet ir kauna traips, lauziet līgumus ar šo pretīgo uzņēmumu, dzēsiet no CV ārā, jūs neviens darba devējs neņems vairs darbā. Pārdodiet savu uzņēmumu un beidziet čakarēt mūsu latviešu dzīves.

22.12.2022

T

P PatiesiibasMeka 22.12.2022

Papaklpojums esot sūds, bet paņemt tur tehniku un sasieties uz X periodu gan varēji. Kaut kā savādi.

D Dorotija 26.12.2022

Es regulāri sarakstos ar TET . Operatoru nekad nevar sazvanīt , ja ir kāda problēma ar interneta un televīzijas pakalpojumu kvalitāti ... Esmu pieņēmuisi lēmumu šķirties no šīs firmas .

Andris Sa 12.03.2023

galvenais ka darbā ņem neizglītotus cilvēkus... tādu pakalpojuma kvalitāti nerekomendēšu arī ienaidniekam