www.sudzibas.lv Tet Tet e- veikals- nekvalitatīvs pakalpojums, necieņa prert klientiem

Tet - Tet e- veikals- nekvalitatīvs pakalpojums, necieņa prert klientiem

Pirmkārt, nestrādā Tet eveikala lapa (11.12.) - pasūtu telefoniski preces un operatore Sola piegādi uz pakomātu pēc 3 dienām (14.12) . Uzreiz veicu pilnas summas apmaksu - gaidu... Līdz trešdienai nekādu ziņu - zvanu - atbilde tad un tad jau turpmākās dienas viena - prece sagatavota un tiks nodota kurjeram... Katru vakaru nodod, bet no rīta izrādās, ka nekas nav nodots. Preces statuss mājas lapā nemainās - preces piegāde paredzēta 14.12... Tas nekas, ka šodien 16.12.
Nekad un nevienam neiesaku šo veikalu - klientu apkalpošana zemā līmenī - klients tiek maldināts un klientam netiek sniegta patiesa informācija, tiek solīts noskaidrot un atzvanīt, bet neuzskata par vajadzīgu to darīt.
Pasūtījums 11.12.2022 nr. 02091798

16.12.2022