www.sudzibas.lv Tet Tet darbinieka bezkaunība

Tet - Tet darbinieka bezkaunība

Aprakstīšu, kā tet darbinieks, apstrādā, padzīvojušu cilvēku-
piezvana un savu stāstu sāk ar to, ka cik labi ir visus rēķinus apvienot vienā, cik tas ir ļoti ērti, jo klients saņem arī tv un interneta pakalpojumu. Tālāk stāsts turpinās par to, ka tet ir pati lētākā elektrība, protams, nosauc arī ciparu par kw. Izklausās Skaisti, tikai tet darbinieks neizskaidro, ka tarifs, dinamiskais, ir Biržas tarifs, par to ne vārda. Ja sarunā tas tiktu pieminēts, tad ome tam, protams, nebūtu piekritusi.
Labi, ka šo līgumu var pārtraukt bez soda sankcijām.
Šī nav sūdzība, bet brīdinājums uzmanīties no bezkaunīgas rīcības no tet darbinieka puses.

09.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.03.2022

Sveiki, apvienot rēķinus vienā tiešām ir ļoti ērti un iesakām ikvienam, tomēr, protams, kolēģiem vajadzētu izskaidrot visus apstākļus un tarifs Dinamiskais, ja neseko līdzi saviem elektrības lietošanas tarifiem, šobrīd tiešām ne vienmēr būs izdevīgs. Gaidīsim privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook telefona numuru no kura saņēmāt zvanu un uz kuru tika zvanīts, izpētīsim situāciju.

D

Komentāri (1)

U us 02.04.2022

Mani apmierina TET elektrības cena. Man ir Stabilais. Man vienā vietā ir Elektrum, kur ir visai daudz elektroierīču, un otrā TET, tur elektroierīču ir daudz mazāk. Vietā, kur ir TET, elektrības patēriņš 20x ! mazāks. It kā loģiski, tomēr bišķi aizdomīgi, ka pirmajā vietā tērējas tik daudz. Tāpēc arī pirmo vietu domāju pārslēgt uz TET, lai salīdzinātu patēriņu. Varbūt nožēlošu, bet gribu pamēģināt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes