www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss un krāpšana

Tet - Slikts serviss un krāpšana

Augustā izbeidzu izmantot tet pakalpojums. Septembra sākumā nosūtīju atpakaļ visas iekārtas. Taču novembrī atnāca rēķins kurā ir summa par tv dekoderu. Sazinoties ar tet, izrādās esmu nosūtījis neīsto tv dekoderu. Operators nosauca tv dekodera sērijas nr. Un izrādās ka otrs tv dekoders ko nopirku 2 gadus atpakaļ esot viņu īpašums. Protams lai nebūtu parāda nosūtīju arī to. Jo pirkuma čeka pēc 2 gadiem man vairs nav. Lai atgūtu lieki aizsūtīto tv dekoderu, jāmaksā. Secinājums, nekad vairs neiesaistīšos ar šo kompāniju.

01.12.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Sveiki, ja dekoderu esat pats pircis, protams, tas ir jūsu īpašums. Šajā gadījumā gan jūs uzrakstījāt, ka operators teicis, ka esat nosūtījis nevis neīsto nevis prasījis nosūtīt abus. Tas arī varētu būt ticamākais scenārijs. Ja vēl kā varam palīdzēt, droši rakstiet mums privātajā vēstulē sociālajā tīklā Facebook vai Twitter, risināsim visas nebūšanas.

Papildināts Gunca32 08.12.2021

Nu tad paskaidrojiet kā var izrādīties,ka nosūtot atpakaļ iekārtas,komutators vai kā viņu tur sauc ir saņemts ,bet tv dekoders nē?Sazinoties ar operatoru un viņam nosaucot sērijas nr.Izrādās manis pirktais tv dekoders ir jūsu īpašums.Sajaukt es nekādi nevarēju,jo pieslēdzu otrā istabā pirkto.Atpakaļ nosūtīju jūsu doto.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Gaidīsim jūsu klienta numuru un pārbaudīsim situāciju.

Papildināts Gunca32 08.12.2021

Klienta nr.11502479

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Sveiki, pārbaudījām un situācija ir tieši tāda, kā prognozējām pirmajā atbildē - jums bija jāatgriež viens no diviem dekoderiem, kurš bija Tet īpašums, bet nosūtījāt mums nepareizo jeb savu. Pēc laika sazinājāties ar mums, noskaidrojāt situāciju un atgriezāt arī mūsu dekoderi. Jums tika piedāvāts, ka nosūtīām jūsu dekoderu atpakaļ, bet to nevēlējāties.

Papildināts Gunca32 09.12.2021

Es tik un tā netieku gudrs,kā manis pirktais tv dekoders kļuva par jūsu īpašumu?

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Viens dekoders ir jūsu īpašums, bet viens ir mūsu. Jūs, diemžēl, mums atsūtījāt dekoderu, kurš ir jūsu īpašums, tomēr mēs vēlējāmies atgūt dekoderu, kurš ir mūsu īpašums. Kolēģi piedāvāja jums atdot dekoderu, kurš ir jūsu īpašums, bet jūs no tā atteicāties.

Papildināts Gunca32 09.12.2021

Labi,pieņemsim aizsūtīju nepareizo.Vai nevarēja par atsūtīt kādu ziņu par kļūdu?Nevis gaidīt 2 mēnešus un tad atsūtīt rēķinu ar parādu par tv dekoderi.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 10.12.2021

Noteikti varējām. Par to atvainojamies, turpināsim strādāt pie savas sistēmas pilnveidošanas!

G

I ilrgjefiho 02.12.2021

Lai izkrāptu naudu cilvēkus apved ap pirkstu kā lohus. 590 sūdzības, viss kā uz delnas.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Sveiki, uzņēmumiem ar vislielāko klientu skaitu arī jārēķinās ar lielāku sūdzību skaitu, tomēr allaž esam atvērti, lai visas problēmas vai nebūšanas novērstu. Ja arī jums tādas ir, droši rakstiet mums privātajā vēstulē sociālajā tīklā Facebook vai Twitter, palīdzēsim.

MacBeton 09.12.2021

Drīz jau piedāvāsiet atteikties no pakalpojuma ar kaukādu XXXwebchatiņa starpniecību.
Pieteikt pakalpojumu var jebkādi, bet lai atteiktu - reģistrējies masturbchat.com un meklē Latteletet.

T Tet-sistēmas-upurs 25.02.2024

Ar monopola uzņēmumu TET, lai gan sazombētie darbinieki ir piespiedu kārtā pārliecināti, ka nav monopols, bet ne par to stāsts. Es iekritu TET nagos valstiski organizētajā korupcijā ar elktro pakalpojumiem. ST nomainot skaitītāju konstatēja kļūdu , jeb iztrūkumu par vairākiem tūkstošiem Kw. Sazinājos, uzrakstīju iesniegumu un man teica ka ir iespēja šo maksājumu sadalīt, bet jāsazinās ar TET, jo viņi ir daļa no korupcijas mehānisma - pārdevēji. Tā kā man bija līgums ar monopoluzņēmumu TET, tad tie mēsli ne tik kategoriski atteicās sadalīt maksājumus, lai neskādētu ģimenes budžetam, bet paņēma septiņos mēnešos augstāko cenu un piestādija rēķinu. Komunikācija bija absalūti neiespējama un visas sarunas bija kā pret sienu. Respektīvi samaksā vai tev visu atslēgs. Tā kā šajā adresē dzīvo divi pensionāri kuri maksā mūsu režīmam nodokļus no savas pensijas, tad es nevarēju to pieļaut, ka viņi paliek bez komunikācijām. TET ir šausmīgs mēslaines korupcijas kalnagals. To saprot tikai tie kuri iekrīt, bet viņi veljoprojām liek īrēt dekoderus visiem tiem kuri var pat neīrēt ja ir optiskais pieslēgums, jo ir iespēja iztikt bez tā, bet to nevienam nesaka, jo tie ir papildus 2.90€ no neskaitāmiem lietotājiem. Nosapņoju kā viņu darbinieks nāca kādā no maniem uzņēmumiem pieteimties darbā un stāstīja iekšējo virtuvi, kopš tā laika man ir skaidrs kāpēc ir tik zems līmenis. Jau vairākus gadus lieku par šo uzņēmumu personīgās pieredzes faktus ar sarunubierakstiem un kādu dienu publicēšu to kā audio video grāmatu, lai pelēkā masa saprot, ka visus šos gadus ir tikuši apkāsti.