www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss un krāpšana

Tet - Slikts serviss un krāpšana

Augustā izbeidzu izmantot tet pakalpojums. Septembra sākumā nosūtīju atpakaļ visas iekārtas. Taču novembrī atnāca rēķins kurā ir summa par tv dekoderu. Sazinoties ar tet, izrādās esmu nosūtījis neīsto tv dekoderu. Operators nosauca tv dekodera sērijas nr. Un izrādās ka otrs tv dekoders ko nopirku 2 gadus atpakaļ esot viņu īpašums. Protams lai nebūtu parāda nosūtīju arī to. Jo pirkuma čeka pēc 2 gadiem man vairs nav. Lai atgūtu lieki aizsūtīto tv dekoderu, jāmaksā. Secinājums, nekad vairs neiesaistīšos ar šo kompāniju.

01.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Sveiki, ja dekoderu esat pats pircis, protams, tas ir jūsu īpašums. Šajā gadījumā gan jūs uzrakstījāt, ka operators teicis, ka esat nosūtījis nevis neīsto nevis prasījis nosūtīt abus. Tas arī varētu būt ticamākais scenārijs. Ja vēl kā varam palīdzēt, droši rakstiet mums privātajā vēstulē sociālajā tīklā Facebook vai Twitter, risināsim visas nebūšanas.

Papildināts Gunca32 08.12.2021

Nu tad paskaidrojiet kā var izrādīties,ka nosūtot atpakaļ iekārtas,komutators vai kā viņu tur sauc ir saņemts ,bet tv dekoders nē?Sazinoties ar operatoru un viņam nosaucot sērijas nr.Izrādās manis pirktais tv dekoders ir jūsu īpašums.Sajaukt es nekādi nevarēju,jo pieslēdzu otrā istabā pirkto.Atpakaļ nosūtīju jūsu doto.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Gaidīsim jūsu klienta numuru un pārbaudīsim situāciju.

Papildināts Gunca32 08.12.2021

Klienta nr.11502479

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Sveiki, pārbaudījām un situācija ir tieši tāda, kā prognozējām pirmajā atbildē - jums bija jāatgriež viens no diviem dekoderiem, kurš bija Tet īpašums, bet nosūtījāt mums nepareizo jeb savu. Pēc laika sazinājāties ar mums, noskaidrojāt situāciju un atgriezāt arī mūsu dekoderi. Jums tika piedāvāts, ka nosūtīām jūsu dekoderu atpakaļ, bet to nevēlējāties.

Papildināts Gunca32 09.12.2021

Es tik un tā netieku gudrs,kā manis pirktais tv dekoders kļuva par jūsu īpašumu?

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Viens dekoders ir jūsu īpašums, bet viens ir mūsu. Jūs, diemžēl, mums atsūtījāt dekoderu, kurš ir jūsu īpašums, tomēr mēs vēlējāmies atgūt dekoderu, kurš ir mūsu īpašums. Kolēģi piedāvāja jums atdot dekoderu, kurš ir jūsu īpašums, bet jūs no tā atteicāties.

Papildināts Gunca32 09.12.2021

Labi,pieņemsim aizsūtīju nepareizo.Vai nevarēja par atsūtīt kādu ziņu par kļūdu?Nevis gaidīt 2 mēnešus un tad atsūtīt rēķinu ar parādu par tv dekoderi.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 10.12.2021

Noteikti varējām. Par to atvainojamies, turpināsim strādāt pie savas sistēmas pilnveidošanas!

G

Komentāri (3)

I ilrgjefiho 02.12.2021

Lai izkrāptu naudu cilvēkus apved ap pirkstu kā lohus. 590 sūdzības, viss kā uz delnas.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Sveiki, uzņēmumiem ar vislielāko klientu skaitu arī jārēķinās ar lielāku sūdzību skaitu, tomēr allaž esam atvērti, lai visas problēmas vai nebūšanas novērstu. Ja arī jums tādas ir, droši rakstiet mums privātajā vēstulē sociālajā tīklā Facebook vai Twitter, palīdzēsim.

MacBeton 09.12.2021

Drīz jau piedāvāsiet atteikties no pakalpojuma ar kaukādu XXXwebchatiņa starpniecību.
Pieteikt pakalpojumu var jebkādi, bet lai atteiktu - reģistrējies masturbchat.com un meklē Latteletet.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes