www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss, nekvalitatīvs pakalpojums

Tet - Slikts serviss, nekvalitatīvs pakalpojums

Labdien!
Vēlos jūs informēt, ka Tet piekopj negodīgu biznesu, sniedz nekvalitatīvu pakalpojumu, ilgstoši nevar novērst bojājumus, nevar atrast nestandarta risinājumus problēmas risināšanai. Negodīgos nolūkos apzinoties, ka klients ir uzrakstījis iesniegumu par līguma pārtraukšanu, dara visu, lai no klienta izspiestu apstiprinājumu par bojājuma novēršanu, tad suta paziņojumu, ka bojājums ir novērs, iepriekš šāda rīcība nekad nav bijusi. Ievāc datus un dokumentus savai aizstāvībai.
Tet līgumi ir sastādīti negodīgi, tikai un vienīgi Tet interesēs, klients netiek pasargāts no tet negodīgas rīcības, ja bojājums ir ilgstošs proporcionāli tiek pārrēķināts rēķins, bet kopumā par ilgstošāku periodu, tas netiek uzskatīts par nekvalitatīvi sniegtu pakalpojumu un atsevišķi gadījumi nesummējas.
Atkāpšanās iespējas līgumā ir tikai tet, klientam tas ir iespējama tikai ar soda sankcijām. Nekad mūžā vairs nebūšu tet klients, savu pārliecību arī nostiprināju ar pēdējā laikā izskanējušajām apsūdzībām, digitālās tv ieviešanā, bijušajam tet valdes priekšsēdētajām, kā arī par dāsnajām kompensācijām 500000 apmērā un tas vis uz mūsu rēķina.
Tet ir zaudējis manu uzticību. Nevienam neiesaki izmantot tet akmens laikmeta tehnoloģijas ar vadiem caur visām istabām.

Vīlies bijušais klients

07.04.2021