www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

2021. Gadā slēdzot līgumu pie Tet par optisko internetu, ar operātores izrunājām, un viņa solīja, ka drīkstēšu pārvākties un pārslēgt internetu jaunajā adresē, jo, kad slēdzu līgumu zināju, ka tajā dzīvoklī ilgi neuzturēšos, biju aktīvos jaunā mājokļa meklējumus, un tagad, 2022. Gada aprīli, beidzot esmu atradis sev māju, kurā tūlīt vākšos iekšā, zvanu, laipni saku, ka vēlos viņu internetu pieslēgt tur, šie pārbauda, tur nevar pieslēgt, un ludzu maksā līguma sodu, reku bija viņu vārds.

09.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 11.05.2022

Sveiki, šādos gadījumos allaž cenšamies rast individuālu risinājumu. Droši rakstiet mums privātajā vēstulē Mans Tet portāla Saziņas sadaļā, palīdzēsim.

Papildināts soidhfoiudsfu 22.05.2022

Kad centos rast risinājumu, Tet darbinieki viss ko varēja piedāvāt, ir tas, ka man jasamaksā starpība no interneta pakalpojuma atlaides un standarta maksu, + slēgt jaunu līgumu uz optisko internetu, kuru paši nevarēja apsolīt, ka būs optimāls internets, un tā starpība sanāk, tik pat cik līgumssods, līdz ar ko kur man drošība neuzkāpt uz tā paša grābekļa

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 22.05.2022

Kā jau teicām, allaž cenšamies rast maksimāli labu risinājumu, lai klientam nebūtu jāmaksā soda nauda pilnā apmērā.

Papildināts soidhfoiudsfu 22.05.2022

nu ja līgumsods man aptuveni sanāk +/- 95eur, un tas ko Jūs varat piedāvāt ir +/- 85eur, plus jauns līgums ar Jums, kur darbinieki nebija pārliecināti par internetu. Es tiešām esmu par izlīgumu, un vēlējos pie Jums palikt, ja būtu saprotams piedāvājums

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes