www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

Tet - briesmīga kompānija. Iekasē nepamatotas summas, klientu apkalpošanas serviss tā vietā, lai izskaidrotu pakalpojumu Cenas, atļaujas ņirgāties par cilvēkiem, kuri nodrošina šiem algas. Serviss arī nekāds - tv sastingst. Noteikti neiesaku nevienam.

28.01.2022

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 28.01.2022

Sveiki, nepatīkami dzirdēt, ka jums radusies šāda pieredze. Gaidīsim privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook sīkāku aprakstu par jūsu problēmām - atrisināsim tās.

š

P Pew Pew 30.01.2022

tets jau slavens pa visu Latviju ar saviem “kasjakiem”,ir jau arī pabijis vairākas reizes “Degpunktā”, arī pazīstamie sūdzas par pakalpojumiem,piemēram, draudzenei visu dienu nestrādā wi-fi, router bijis restartēts vairākas reizes bet ka negāja,ta arī negāja,piezvanot,konsultante atbildēja ka pec vinu datiem viss darbojas,bet realitātē nekas nestradaja. Neviens arī nebija atbraucis paskatīties vai nav kādi bojājumi un viss tika ignorēts,rezultātā draudzene bija spiesta atteikties no pakalpojumiem.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 30.01.2022

Sveiki, uzņēmumam ar lielāko klientu skaitu jārēķinās arī ar lielāko sūdzību skaitu, bet, ja klients novēro problēmas, aicinām mums ziņot un palīdzēsim. Ikvienu, kurš novēro problēmas, aicinām mums rakstīt privāto vēstuli sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, risināsim.

P Pew Pew 30.01.2022

Jā,Jūs tik ļoti rieinteresēti risināt kaut ko,ka cilvēks bij spiests atteikties no pakalpojumiem.Slikti tad vadat lielo uzņēmumu,kur apčakarejat klientus un liekas vinu naudu sava kabata.Jarekinas ar to ka meli,krapsana netiks palaista garam un jastrada godigi,jo tomer cilveki pellna naudu ar saviem spekiem..Twitter un facebook nav vieta risinājumiem,starp citu.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 30.01.2022

Tāds nav mūsu mērķis, mūsu mērķis noteikti ir, lai visi klienti būtu laimīgi un ar kvalitatīviem pakalpojumiem. Līdz ar to ikvienam, kurš novēro problēmas vai saskāries ar nepatīkamu attieksmi, aicinām rakstīt mums vēstuli, palīdzēsim.