www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

Pēc vēlmes mainīt rēķina apmaksas datumu, kas notika telefoniski, nākamajā mēnesī tika atsūtīti divi rēķini. Standarta iepriekšējā mēneša un mistiskais maija pilnā apmērā (kaut maijs vēl bija tikai pusē) . Principā pāris dienu laikā atnāca 2 rēķini uz 143 eiro. Anulēt otru mistisko nevēlējās, turklāt paskaidrot loģiski kāpēc tā iznācis, arī nevarēja.

16.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 16.05.2021

Sveiki, ja viens rēķins ir apmaksāts, par to noteikti nevajag maksāt - paiet zināms laiks, kamēr informācija par rēķina samaksāšanu aiziet visās sistēmās, tāpēc var gadīties, ka vēl pēc tam izsūtas automātiskais atgādinājums. Runājot par otro rēķinu, gaidīsim privātajā vēstulē sociālajos tīklos Twitter vai Facebook no jums klienta numuru un palīdzēsim situāciju atrisināt.

J

Komentāri (6)

M Marcis 16.05.2021

Tet ir pilnīgākie draņķi ,kosmosa cena par tv un internetu un ja gribi atteikt, tad jāsamaksā par visām precēm pilnā cena ko esi paņēmis uz līzingu, internets ar slikts,it kā optiskais, bet nosaukums tik no tā. Televīzija iekaras šad tad un reklāmas pilnīgi visur, vienmēr kā pārtinu televīzijā reklāmu tā iemet obligāto 3min reklāmu, viss tas izmaksā 25.50 ,iesaku go3 visiem kuri vēl nav tet paņēmuši vai arī kādu citu pakalpojuma sniedzēju.

M Marcis 16.05.2021

Oij 30sek reklāmu

SIA Tet Pārstāvja atbilde 16.05.2021

Sveiki, mēs neesam kredītorganizācija un varam piedāvāt preces iegādi uz nomaksu tikai tad, ja persona ir mūsu klients ar aktīvu līgumu par citiem pakalpojumiem. Ja klients pārtrauc pakalpojumus, viņam ir arī jāizpērk nomaksas preces. Ja novērojat problēmas ar mūsu internetu, gaidīsim no jums klienta numuru privātajā vēstulē sociālajos tīklos Twitter vai Facebook un palīdzēsim.

Runājot par obligātajām reklāmām, tās pārsvarā gadījumus ir 30 sekundes ilgas, bet noteikti nav ilgākas par minūti, tāpēc jūsu apgalvojums par trim minūtēm nebūs korekts. Arvien plašākam klientu lokam izmantojot interaktivitātes iespējas (arhīvu, ierakstu), TV satura un kanālu īpašnieki izjūt arvien lielāku reklāmas auditorijas un, līdz ar to - ieņēmumu kritumu. Obligātās reklāmas, diemžēl, ir satura piegādātāju prasība.

M Marcis 16.05.2021

Go3 gan nav reklāmu pēc pārtīšanas..

SIA Tet Pārstāvja atbilde 16.05.2021

Pret interneta televīzijām ir citi apstākļi - arī mūsu Tet+ interneta televīzijai reklāmu pirms arhīva raidījumiem nav. Ja pusminūti garās reklāmas jums ir tik nāvējošas, iesakām pamēģināt Tet+ :)

M Marcis 16.05.2021

Nē, nē uz tā paša grābekļa divreiz nekāpšu,bet paldies.;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes