www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

Pieslēdzu internetu un televīziju.
Televīzija neiet. Saka, ka problēma ir ar Hdmi vadu - nomainām, problēma joprojām.
Dekoderis jāsūta atpakaļ, par ko jāmaksā, bet reklamēja uzstādīšanu par brīvu. Rēķinu piestāda par pilnu servisu, kamēr jau mēnesi tā arī pieslēgtais pakalpojums nav pieejams. Sazvanīt tik pat kā nav iespējams, uz elektroniskajām vēstulēm atbild pēc 3-5 dienām.
Sen ar tik sliktu klientu apkalpošanu nebija nācies saskarties.

14.12.2020

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un par kavēšanos ar atbildi! Ja problēma vēl aktuāla - lūgums norādīt savu klienta numuru vai nu šeit vai arī atsūtīt to privātā ziņā www.twitter.com/mans_tet , www.facebook.com/tet.lv vai epastā uz [email protected] - centīsimies palīdzēt visas problēmas atrisināt!

T Taisnīgums99 14.12.2020

Nevajag tik daudz rakstit tos emailus, piezvanat vienu reizi un visu sarunajat! Tet ir ljoti labs veikals un visi parejie pakalpojumi arii!
Kursh saka, ka uzreiz butu jaatbild? Atbildes var sniegt menesha laikaa.

D Descendit 17.12.2020

Ja TET ir labs veikals tad ateja arī ir laba viesnīca.