www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

Cenšaties nepasūtīt preces no Tet e-veikala, teiks ka ļoti ātri atnāks, bet atnāks pēc mēneša.

Pasūtīju austiņas 16. Datumā, gaidu, gaidu, nesagaidu, sazinājos ar operatoru, Saka, ka krava ir aizkavējusies. Saka, ka nebūs vairs pirmdien, kā iepriekš teica, bet otrdien vai pat trešdien.

Radiniece pasūtīja datoru, teica, ka atnāks nedēļas laikā, atnāca pēc mēneša.

Okei, okei, es saprotu, nevar uzņēmumi būt perfekti, un visiem uzņēmumiem būs kautkāda sūdzība, bet Tetpārāk bieži ir šitās "prece būs pirmdien. " ak nē, krava aizkavējusies, būs pēc 2 nedēļām. " man vajag zināt precīzu datumu, lai var saplānot pareizi visus pasākumus.

19.09.2020

Papildināts viensbetnullets 22.09.2020

Šodien (22.09.20) kontaktējos ar 2 konsultantiem. No rīta ap 10:00 un 17:00. Rīta konsultante teica, ka saņemšu rīt vai šodien, bet 17:00 konsultants, teica, ka saņemšu 24. - 25. Ko?! Tas ir absurds. Kā arī abi vērsa vainu pret piegādātāju. Tas nav normāli. Ja preces nav noliktavā, tad kāpēc liek e-veikalā? Man vispār apsolīja, ka saņemšu preci vakar!