www.sudzibas.lv Tet slikts internets

Tet - slikts internets

Katru dienu man vienkārši bezsakarā pazūt internets un kādam 20 minutēm un pectam aiziet, parsvarā tas notiek pa naktīm, tad vēl spelejot spēles man sāk lagot viss deļ jusu sūdainā interneta, pings ceļās uz augšu nav iespējams neko paspelēt, internetā pasedēt ari nesanāk jo visu ladē ļoti lēni, es nesaprotu kas tas par sudaino internetu jums, tad vēl nepārtraukti ddos uzbrukumi IP nevar nomainīt bieži sanak tā, ka man ir jasledz telefona hostpots un jasēž no viņa. Es nesaprotu kas ir par vainu.

06.02.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 18.02.2021

Sveiki! Ja problēmas novērojat tieši vakaros un tieši izmantojot wifi, var gadīties, ka pie vainas ir wifi rūteris, kurā iestatīts tāds pats wifi kanāls kā kādam no kaimiņu rūteriem un vakaros, kad kaimiņi aktīvāk lieto internetu, abi rūteri sāk konfliktēt, nomācot viens otra signālu. Par to varat pārliecināties, pieslēdzot datoru testam ar vadu pa tiešo pie mūsu interneta modema - ja pieejams pilns interneta ātrums un internets nezūd, vaina būs wifi rūterī. Risinājums - nomainīt wifi kanālu rūtera iestatījumos un apsvērt ārēja 5Ghz wifi rūtera iegādi, kuram šādas konfliktsituācijas ar kaimiņu wifi tīkliem ir mazāk iespējamas.

B baltmaize 06.02.2021

Igor, naktī ir jāguļ, nevis jāspēlē spēlītes. Kvalitatīvs miegs ir ļoti svarīgs.

Joe Rogans👽 06.02.2021

Same shit. Kaut kur divos naktī tet interneta ātrums nokrīt līdz 0.6 Mbps ar tādu ātrujmu pat Youtube video nevar noskatīties

J Juris Jaunais 10.02.2021

Interneta ātrums ir vienkārši graujošs. Sākot no kādiem 16:00 pa dienu internets ir pilnīgi metams ārā un nevaru pat normāli pastrādāt.

Tet pēdējais laiks šo visu uzlabot.

Mūsdienās internetam būtu japaliek tikai ātrākam, nevis otrādi.

0 attīstība?

K Karlis Ziediņš 10.02.2021

Pilnīgi tas pats, spēlēju spēli un pēkšņi pazūd internets. Kā rezultātā zaudēju spēlē un zaudēju balvu.
Paldies TET.