www.sudzibas.lv Tet Tet + pakalpojuma brāķis.

TET SIA - Tet + pakalpojuma brāķis.

Sia tet piedāvā pakalpojumu "Tet+", kuram aplikācijas androīdam un pārlūkprogrammai, vai nedarbojas vispār, vai darbojas nekorekti, neatbilstoši viņu solījumiem. Tā vietā lai risinātu programmas nepilnības kuru dēļ nedarbojas pakalpojums uz konkrētas ierīces, viņi piedāvā savu tv androīda boksu par 120! Eiro, vai nomu - 5 eiro mēnesī. Līdzīgus tv boksus var iternetā pasūtīt 5 x lētāk.
Potenciālajiem "Tet+" pakalpojuma klientiem neiesaku slēgt termiņa vienošanos ar atlaidēm, citādi bez drakoniskām soda sankcijām nespēsiet lauzt līgumu. Ja gribat riskēt, tad labāk par pilnu samaksu patestējiet mēnesi, un tad izlemiet, vai jums viss apmierina.

14.06.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 16.06.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Lūgums precizēt, kādas tieši problēmas ar Tet+ lietotni novērojat, kādā ierīcē (OS versijas, Tet+ lietotnes versijas nr.) vai interneta pārlūkā, kā arī norādīt savu klienta numuru/kontaktus vai nu šeit vai arī atsūtīt to privātā ziņā www.twitter.com/mans_tet , www.facebook.com/tet.lv vai epastā uz [email protected] - centīsimies palīdzēt visas problēmas atrisināt!

Papildināts Ontans 18.06.2021

Iespējams, ka šeit apspriežot nepilnības Jūs sāksiet kaut ko darīt.
Izmēģināju Tet+, gan pārlūkā, gan pilnvērtīgajā androīdā, gan TV androīdā.
Pēc punktiem izvēlēties kanālus var tikai pārlūkā, viss būtu ok, ja tā izvēle sinhronizētos ar pārējām ierīcēm. Sastādīt favorītu kanālu sarakstu var tikai TV androīdā un sinhronizējas tikai ar pilno androīdu. Profilus var izveidot jebkurā versijā, bet sinhronizējas tikai starp androīda versijām.
Otrs, kāpēc lietošanas saskarne ir katrā programmā savādāka? Ja pierodi pilnajā andraīdā atrast un pārslēgt kaut ko, tad ieejot TV androīdā atkal jādomā kur kas atrodas.
Pats galvenais, ka Tet+ negribīgi strādā uz telefona Huawei (6.andr.). Atverot pārraidi mazliet pagriežas aplītis un viss. Paliek centrā trīsstūrītis, kuru nospiežot viņš izgaismojas bet pārraidi nesāk. Pēc ilgākas mocīšanās sak pārraidi, bet ieslēdzot citu pārraidi, bieži atkal sākas viss no gala.
Līdzīgi ir arī at TV boksu (TOX1), kuram ir pilnvērtīgs 9. androīds. Tikai uz šīs ierīces vispār nevienu pārraidi neizdevās atvērt!
Savu TV boksu iedevu patestēt ar Jūsu Helio iTV, arī tāda pati problēma, tikai tu parādās paziņojums, lai mēģinot vēlāk vēlreiz.
Gan zvanot uz Jūsu tel. nr., Gan konsultējoties veikalā, atbilde bij, ka tās neesot Tet iekārtas tāpēc nestrādā. Neviena androīda iekārta (izņemot Jūsu šortut boksu) nav Jūsu iekārta, tad kāpēc reklamējat skatīties uz vairākām iekārtām?

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 18.06.2021

Tet+ šobrīd strādā MVP (minimāli dzīvotspējīgs produkts) jeb beta versija, ko strauji attīstām, tāpēc pagaidām sastādītais kanālu saraksts dažādās iekārtās nesinhronizējas, bet tas ir laika jautājums. Par jūsu telefonu mums vajadzēs sīkāku informāciju saistībā ar modeli un citiem tehniskajiem datiem - Android 6 nekādi tehniski ierobežojumi nav un Tet+ vajadzētu darboties. Jūsu minētais Box TOX1 lieto Android kas ir paredzēts telefonam nevis pilnvērtīgu AndroidTV, tāpēc Tet+ tādā nestrādās, kamēr Helio iTV strādā tikai ar mūsu internetu caur TV dekoderu - ar Box sistēmu interaktīvā televīzija nestrādās. Lai Tet+ darbotos caur Box iekārtu, nepieciešama Google sertificēta AndroidTV ierīce - tādās nebūs pilnīgi nekādu problēmu ar televīzijas skatīšanos.

Papildināts Ontans 18.06.2021

"Jūsu minētais Box TOX1 lieto Android kas ir paredzēts telefonam nevis pilnvērtīgu AndroidTV".
Izskatās, ka Jums nav nekādas informācijas par TV box TOX1. Viņš paredzēts pieslēgt pie monitora vai televizora, lai izmantojot android aplikācijas, skatītos rezultātu lielā ekrānā. Uz TOX1 ir sertificēts anroids un tur var uzstādīt jebkuru Google play pieejamo aplikāciju līdzīgi kā jebkurā Android planšetē vai telefonā.
Viss strādā, ieskaitot Go3, BaltcomTV, Megogo un līdzīgas iTV aplikācijas. Izņēmums ir Jūsu Tet+ un Helio iTV. Tad kur ir problēma? Ar telefonu TOX1 nav nekāda sakara.
Jūsu minētā frāze "pilnvērtīgs AndroidTV" ir galīgi aplams. Android TV ir gan uz TV boksiem, gan televizoros (piem. Philips televizorā) un tie nemaz nav pilnvērtīgi, jo viņi paredzēti iTV un līdzīgu aplikāciju uzstādīšanai un attēlošanai lielajā ekrānā. Tur jebkuru android aplikāciju nevar uzstādīt.
"Helio iTV strādā tikai ar mūsu internetu caur TV dekoderu" Šī frāze liek šaubīties par Jūsu kompetenci IT jomā. Helio iTV ir arī aplikācija Androidā, caur kuru pieslēdzoties pie jebkura interneta ceļojot pa Latviju var skatīties Jūsu piedāvātās TV pārraides un filmas.
Jūsu Tet+ pakalpojumu esmu izmēģinājis un secinājis, ka Jums vēl daudz darba kamēr sakārtosiet pakalpojumu dauz maz lietojamu. Lai Jums veicas.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 18.06.2021

Kā jau teicām, Tet+ strādās tikai tādās Box iekārtās, kas ir Google licencētas. Ja citas aplikācijas tajā strādā, tās pārkāpj autortiesības un, visticamāk, tas nebūs mūžīgi :) Jā, Helio iTV, protams, ir pieejams arī mazajos ekrānos telefonā un datorā, bet televizorā tā strādā tikai caur dekoderu un mūsu interneta pieslēgumu. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, labprāt palīdzēsim.

Papildināts Ontans 30.06.2021

Atkal Jūs apliecināt savu nekompetenci. "bet televizorā tā strādā TIKAI caur dekoderu un mūsu interneta pieslēgumu" - šī frāze ir atkārtots apliecinājums tam. Jūs pat nezināt, ka uz jaunajiem televizoriem (ieskaitot aprīkotos ar tv androīdu sistēmu) arī var uzlikt Jūsu Helio iTV aplikāciju un var skatīties visas pārraides BEZ Jūsu interneta un dekodera.
Kas attiecas par Google Play Protect serifikāciju, es Juma varu aizsūtīt divus video, kur divas dažādas androīda iekrtas, abas nesertificētas, uz vienas rāda Jūsu piedāvātos Tet + pakalpojumus, bet uz otras nerāda. Tā ka problēma ir kaut kur citur.

O

D Dainis D 15.06.2021

Sia Tet cer ka nomainot pakalpojuma nosaukumu no shortcut uz tet+, atkal uzķersies jauni klienti kas pieteiksies viņu pakalpojumam. Tet+ ir tas pats draņķis, tikai citā kulītē.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 18.06.2021

Sveiki, ja novērojat kādas problēmas ar Tet+ darbību, droši rakstiet mums (vēlams Twitter vai Facebook privātajā vēstulē, jo tur ir garantija, ka ziņu laicīgi pamanīsim), palīdzēsim.

I ilrgjefiho 15.06.2021

Palasot visas sūdzības par tet rodas sajūta, ka vadība ir nelieši, kuri visu dienu tik domā kā cilvekiem izmānīt naudu, lai sev maksāt grandiozās algas

SIA Tet Pārstāvja atbilde 28.06.2021

Uzņēmumam ar lielāko klientu skaitu jārēķinās arī ar lielāko sūdzību skaitu - ļoti labi zināms, ka cilvēki pozitīvas lietas uztver par pašsaprotamām, kamēr par negatīvām runā skaļi. Mēs to saprotam un jebkādu problēmu gadījumos aicinām mums rakstīt, palīdzēsim tās novērst :)

J Juris59 04.07.2021

Izskatās, ka SIA Tet ir finansiālas grūtības un viņiem baigi naudu vajag. Shortuts maksāja 6 eiro. Sabēra shortuta vēzīšus tet+ kulītē un tagad grib 10 vai pat 15 eiro.Līdzīgi kā tai anegdotē par to čomu, kurš tirgū grib pārdot vistu par 100 eiriķiem jo baigi naudu vajag.

G Girts Rozentals 04.08.2021

Neiesaku nevienam TET! Tagad viņi bāžas virsū ar TET + kurš reali nestrādā un darbinieki paši to atzīst un stāsta kas jāperk klāt lai strādātu! Iesaku ņemt pakalpojumus pie citiem operatoriem!