www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

TET SIA - Slikts serviss

Ar kompāniju noslēgts bez termiņa līgums no 2007. Gada, pēdējā laikā internets ir tik lēns, ka pat radio neskan, ātrums ap 2mb/s. Ar kompāniju sazināties, praktiski neiespējami, operators jāgaida 30 min, un kad beidzot savieno, jāklausās standarta teksts, daudz lietotāju, pērkat jaunu rūteri utt. Maksā mēnesī 26eur, par pakalpojumu, kura nav un esi vēl vainīgs pie tā... Nācās rakstīt no mans tet, tehniskajam dienestam, kurš arī atbild tikai pēc nedēļas. Piedāvā samazināt cenu, līgumu uz 24. Mēneši, bet jāmaksā līgumsods 96,99eur.
Uz jautājumu, kādā sakara līgumsods, ja ir beztermiņa līgums atbildi neesam saņēmuši...
Nožēlojama kompānija, kura ir izveidojusi atbalsta dienestu, kurš nav sasniedzams!
Ja gribi atlaidi, maksā sodu, kuram nav nekāda pamata, tīrākā krāpšana, iesniegums Ptcagarantēts.

16.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 17.03.2021

Sveiki, atvainojamies, ka esam bijuši nesasniedzami telefoniski. Ja problēmas turpinās, gaidīsim sociālajos tīklos Twitter vai Facebook privātajā vēstulē jūsu klienta numuru. Ja jums ir beztermiņa līgums, soda naudu noteikti nav jāmaksā, bet šī situācija jāpārbauda atsevišķi, mums būs nepieciešams jūsu klienta numurs.

Runājot par interneta ātrumu, primāri aicinām testa režīmā pieslēgties mūsu modemam ar vadu - ja tā saņemat pilnu solīto ātrumu, problēmas būs wifi rūterī, bet tur ātrumu var ietekmēt daudzi un dažādi faktori. Gaidīsim sīkāku ziņu no jums un risināsim problēmas.

Lai veicas!

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes