www.sudzibas.lv Tet Neiespējama saziņa un neskaidrības par rēkiniem

TET SIA - Neiespējama saziņa un neskaidrības par rēkiniem

Labdien! Esmu ilggadīgs Tet interneta un tv pakalpojumu izmantotājs, kaut pēdējā laikā esmu ļoti neapmierināta. Man nav parādu, maksāju regulāri, bet, zvanot, vēlējos pajautāt par tv variantiem, uzzinu, ka man ir kkads mistisks parāds 43.50 eur? Par ko? Jā, bet nav jau iespējams ar kādu tur sazināties. Rakstīju vēstuli uz [slēpt]@tet.lv, it kā atbildot uz problēmu. Neviens man nav zvanījis un...? Tiešām domāju, būs jāatsakās no Tet tv, pa lielam tur arī nav ko skatītiet. Mana adrese, Indrānu 7-32, Koknese. Joprojām gaidu sarunu ar operatoru no Tet.

14.10.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 15.10.2021

Sveiki, ja situācija nav atrisināta, droši atsūtiet privātajā vēstulē sociālajos tīklos Twitter vai Facebook sīkāku problēmas aprakstu un savu klienta numuru, palīdzēsim.

Papildināts Eva 16.10.2021

Es sûtîju visu informàciju un klienta nr uz [slēpt]@tet.lv,bet joprojām neviens neuzskatīja par vajadzīgu atbildēt. Kāpēc man tāda inf. būtu jāsūta caur FB vai Twiter ?

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 18.10.2021

Ja rakstījāt [email protected], noteikti saņemsiet atbildi un viss tiks atrisināts. Vienkārši sociālajos tīklos tas parasti notiek operatīvāk.

E

K Kosmos s 13.01.2020
Slikts serviss

Es jau gadu gaidu kad beidzot salabosiet savu stulbo internetu to nevar paciest Mbps ir 9,00.
Nekad mūžā ne ieteikšu šo internetu.

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

E Eva 15.10.2021

Saņēma paziņojumu, bet tas ir arī viss.Joprojām gaidu sarunu ar kādu no TET operatoriem...