www.sudzibas.lv Tet Manuprāt krāpšana

TET SIA - Manuprāt krāpšana

Iegādajos SIA Tet putekļu sūcēju robotu. No pirmās dienas šī tehnika darbojās ne pārak labi un regulāri radās gan tehniski defekti, gan arī defekti, kuri saistīti ar programmatūru.
Vērsos tet norādītajā garantijas servisā ar veselu defektu sarakstu. Pēc divām nedēļām saņēmu tehniku atpakaļ, kura esot it kā salabota. Aizbraucot mājās es konstatēju, ka nav salabots pilnīgi neviens defekts.
Vedu tehniku uz servisu atkārtoti. Klāt šoreiz pievienoju gan iesniegumu ar lūgumu samainīt tehniku vai atgriezt naudu, gan arī video, kuros bija redzami visi defekti.
Pēc aptuveni nedēļas es saņēmu dokumentu no garantijas servisa par preces norakstīšanu, jo defekti ir lieli un nav izdevīgi tos labot.
Ar šo dokumentu es vērsos tet un lūdzu naudas atgriezšanu. Šodien no tet es saņēmu telefona zvanu un viņi man paziņoja, ka atgriezīs nevis pilnu summu 505,00eur, bet gan aptuveni 105,00eur, jo aparāts tomēr tika lietots kamēr bija pie manis un it kā strādāja.
Protams, ka esmu vērsies ptac ar lūgumu tikt galā ar šo manuprāt krāpniecisko shēmu. Ir cilvēki, kas tiešām tic tet piedāvātajām manuprāt muļķībām un uzķerās uz tām.

10.02.2023

K

Dusmīgais Ainārs 10.02.2023

Ja vēl vēlme par rotoru sūcēju nav zudušas un nauda tiks atgriesta , iesaku iRobot firmas mašīnas , pašam jau trešais , un problēmas nekad nav bijušas ( protams ja iegādājas pareizo modeli pareizai platībai un vēlmēm )

K Kristaps.Z 15.02.2023

tet ir vienkri drausmgs kantoris. Uzņēmuma pamatvērtības ir mantkārība. Ja Jums radīsies kāds defekts, kas saistīts ar garantiju un tet izdomās preci norakstīt, tad Jūs atpakaļ saņemsiet naudu norakstītās preces vērtībā nevis summu, kuru samaksājāt pirkuma brīdī. Rekomendēju visus vērsties PTAC un lūgt pēc palīdzības tikt galā ar šo krāpnieku kantori. Likums neļauj viņiem darīt šīs cūcības, bet viņi tāpat cenšas Jūs apkrāpt no visas sirds.