www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

TET SIA - Krāpšana

Labdien, vēlos izteikt sūdzību par Tet nožēlojamo atieksmi pret 10 gadus ilgstošu klientu brīdī kad tas no viņiem iet projām. Sāksim ar to ka, 2020 gada aprīlī pazvanīju tet lai ateiktos no pakalpojuma jo bij lētāks piedāvājums, tad operātors centīgi sāka piedāvāt atlaidi, no 24 uz 17,99 lai neeju projām, tam arī piekritu. Tagad pēc gada pārvācos uz citu dzīvokli, kurā viņi nevar nodrošināt pakalpojumus, kā rezultātā uzrakstīju iesniegumu par ateikšanos. Pirmā jautrība bij par to ka man palūdza atgriez 10 gadus vecu iekārtu vai samaksāt par viņu 16,90 🙉. Man protams viņas nav vajadzīgas, bet tas tiešām ir izsmiekls. Otrā jautrība sākās kad man pazvanīja un paziņoja ka redz būšot līgumsods 85 eiro jo redziet man esot 04.2020 noslēgts līgums uz 2 gadiem. Neko nēesmu parakstījis un arī apstiprinājis neko neesmu ne manstet.lv nedz kur citur. Pirmkārt pretīgi ir tas, kad situācijā kurā viņi ir vainīgi jo nevar nodrošināt pakalpojumu cietējs esi tik un tā tu. Šodien atnāca rēķins par 106 eiro. Hip hip urā. Neko vairāk nevaru pateikt par šo nolādēto iestādi kā tikai to ka tā ir viena pretīga krāpšanas shēma. Pilnīgi noteikti neklusēšu un griezīšos visās instancēs lai šo jautājumu risinātu un galējais būs bez tabu lai cilvēki zin kas viņus sagaida. Paši sevi reklamē negatīvi šādā veidā. Sargieties no šīs iestādes ko sauc par tet. Turpinājums sekos😡

28.04.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 28.04.2021

Sveiki, paldies par jūsu ziņu! Pārtraucot līgumu, tiešām klientam ir mums jāatgriež iekārtas, kas ir mūsu īpašums. Savukārt, runājot par līgumu, ja jums ir piemērota šāda atlaide, tas nozīmē, ka esat arī piekritis slēgt līgumu uz diviem gadiem - tas piešķir lētāku ikmēneša cenu, bet arī nozīmē līgumsodu tā pārtraukšanas gadījumā. Tomēr adresēs, kur nevaram nodrošināt mūsu fiksēto internetu, piedāvājam, piemēram, 4G internetu.

Atsūtiet, lūdzu, mums privātajā vēstulē sociālajos tīklos Twitter vai Facebook savu klienta numuru, esam droši, ka radīsim risinājumu šai situācijai!