www.sudzibas.lv Tet rāda lietuviešu kanālus latviešu vietā

Tet - rāda lietuviešu kanālus latviešu vietā

rāda lietuviešu kanālus latviešu vietā, negāja ltv1, ltv7, retv, meklejot pa jaunam kanālus latviešu kanālu vietā parādijās lietuviešu kanali, kurus rada loti labi, gandriz labāk ka rādija latviešu kanālus iepriekš. ltv kanāli tikko sāka strādāt...

23.06.2023

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.10.2023

Sveiki! Izklausās, ka runa ir par Virszemes tv. Ja atrodaties pierobežā, atkarībā no uzstādītās antenas un tās noregulējuma pastāv iespēja uztvert arī kaimiņvalstu kanālus. Tos neraidām mēs, taču bezmaksas kanālus var uztvert ikviens, un to nevaram ierobežot. Ja novērojat kādas problēmas ar Latvijas tv kanālu uztveršanu, aicinām pārliecināties, ka antena ir pavērsta pret tuvāko Latvijas tv torni un ir izvēlēta atbilstoši jaudīga šim attālumam.

B Bez_vārds 23.06.2023

Un kur ir problēma? Kāpēc latvāniešu kanāli būtu labāki? Paver plašāk savu redzesloku. Ja vari ēst lietuviešu paiku, tad tv lietuviešu nenāks par sliktu.

Piekrītu: rādā tadus pašus meslus par Ukrainu!