www.sudzibas.lv Tet Pārdot divreiz datoru ar problēmām

AtrisinātaTet - Pārdot divreiz datoru ar problēmām

Tet kompānija pārdeva divreiz datoru, vienreiz tika atgriezts atpakaļ problēmu dēļ, pārdeva otrreiz man! To var redzēt kur reģistrēts datora konts. Tad sanāk viņi nedaudz pielabo un tirgo tālāk, zinot ka parastais mirstīgais neko pat nenojautīs! Tagad zināšu, kā pārbaudīt! Nopērkot pa taisno jānes it speciālistiem!

06.02.2022

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Sveiki, paldies par ziņu. Gaidīsim privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook pirkuma datus, pārbaudīsim situāciju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Līga1237 08.02.2022

Man nav ne twiter ne feisbuka! Un garantija cauri! Ir problemas ar mates plati. Datus varu nosutit uz tet e- pastu!

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.02.2022

Jā, varat sūtīt uz [email protected] ar plašāku problēmas aprakstu, tomēr, ja tas noticis pirms diviem gadiem (cik ilga parasti ir garantija), visticamāk, mums situāciju vairs neizdosies pārbaudīt.