www.sudzibas.lv Tet Parādu piedziņa

Tet - Parādu piedziņa

Izbeidzot līguma saistības, norunāts, ka maksās atlikušo mēnešu skaitu summas, kad beidzas līguma termiņš. Pretējā gadījumā jāapmaksā līguma sods 80eur, par laušanu. Tiklīdz vienu dienu kavē maksājumu, automātisko zvanu zināja uz kuru telefona nr. Ziņot, bet 7 mēnešu laikā sms ziņu vai piezvanīt klientam neprot.
Līgumu atjaunoja, pat neprasot vai jaunā adrese vai epasts, tik zināja kā pagarināt. Darbinieku nolaidība, ja redz, ka maksājumu tika ntos gadus apmaksāti savlaicīgi. Par nieka 15 eur. , kas palaists garām, paldies. Neatgriezties pie tādiem

14.12.2021

Papildināts Vīlusies 14.12.2021

Parādu piedziņa gan zināja uz kādu telefona nr. Nosūtīt info😅

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 21.12.2021

Sveiki, diemžēl līdz galam nesapratām problēmu. Ja problēma joprojām nav atrisināta, gaidīsim sīkāku informāciju privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, palīdzēsim.

V