www.sudzibas.lv Tet Par ko tiek maksāts????

Tet - Par ko tiek maksāts????

Iegādājos 4g internetu. Pieslēdzu Tet+. Pilnīgi garām. Ja ārā līst lietus, tev internetu un tv neredzēt kā savas ausis. Pie mājas apkārts visādi tele2, Lmt, bites torņi, it kā vajadzētu pakalpojumam arī būt. Bet triju pirkstu kombinācija... Ko cienījamie pakalpojuma sniedzēji iesakāt? Kāds būtu risinājums no jūsu puses. Pie tam dzīvoju 3. Stāvā, tad vajadzētu ķert...
Pat sūdzību rakstu jau kuro reizi un nets nav un nevar nosūtīt...

19.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.10.2021

Sveiki, šajā gadījumā jums būtu nepieciešams pārbaudīt, kāds tieši problēmu brīžos ir interneta ātrums. Atgādinām, ka 4G internets no fiksētā atšķiras ar to, ka vienāds ātrums tiek sadalīts uz visiem, kas konkrētajā brīdī ir pieslēgušies tornim - līdz ar to vakaros ātrums var ievērojami kristies.

Izmantojat mūsu 4G internetu? To nodrošinām sadarbībā ar Tele2, šajā gadījumā jums tad vajadzētu vērsties pie Tele2, kā viņi var palīdzēt. Tomēr droši drīkstat atsūtīt arī mums savu klienta numuru privātajā vēstulē sociālajos tīklos Twitter vai Facebook, meklēsim kā palīdzēt.

Z

Komentāri (6)

N Nika_nika 20.09.2021

Es pilnībā piekrītu!
Paņēmu internetu vasarnīcai, lai varētu strādāt vasarā attālināti! Internets tik lēns, ka diemžēl savus darba uzdevumus es tur veikt nevarēju. (Nu vismaz soc. tīklos pasēdēt varēju, jā).

Tikko Tet vēl veiksmīgi nomainīja līguma nosacījumus (burtiski pirms dažām dienām), un es pat vairs nevaru atteikties ar septembri, kā bija plānots! Man tagad būs jāmaksā par vēl ekstra dienām sūdaina un lēna interneta!

Cilvēki, ja jūs meklējat 4G mājas internetu, tiešām neiesaku tet! Tā būs milzu vilšanās!

MacBeton 26.09.2021

Tu tā pati arī medikamentus pērc, nepaprasot nevienam dakterim?

SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.10.2021

Sveiki, 4G internetu nodrošinām sadarbībā ar Tele2. Šajā gadījumā tiešām jums būtu vēlams pārbaudīt, kurš mobilo sakaru sniedzējs jūsu vasarnīcā spēj nodrošināt visātrāko internetu.

F Fjodors Sumkins 20.09.2021

nu re, tad man nav vienīgajam - bet tā bija ar Biti - kā lietus līst, tā viss - čau, apstājās lietas. Viņi gan saka, ka vienmēr viss ir kārtībā. Man šķiet, ka Tet izmanto Tele2 tīklu, viņiem noteikti nav savi torņi.

M Max2020 21.09.2021

Cilvēki jūs pa tiešām domājat kad Tet ir savas bāzes stacijas? Jūs taču zināt kad mums Latvijā ir tikai 3 mobilo sakaru operatori Bite, Tele2, LMT. Tātad es pievienoju attēlu no Tet mājas lapas kur skaidri rakstīts kad 4G internetu viņi sniedz sadarbība ar mobilo sakaru operatoru Tele2 tātad kāds tīkls tava lietošanas vietā ir tad tads arī būs interneta ātrums un to nekādi ne Tet var ietekmēt ne arī uzlabot jo jūs taču zināt kad Tele2 tīklu gan uzlabo gan apkalpo SIA Tele2 tātad ne Tet tātad vispār par slikto interneta kvalitāte būtu jasudzas Tele2 kurš nevar nodrošināt kvalitatīvu interneta pakalpojumu ne saviem ne sadarbības partneru klientiem tātad Tet klientiem kuri cieš un vaino Tet bet lūgtu jums no sākuma mājas lapā gan apskatīties kuru tīklu viņi lieto 4G interneta nodrošināšanai jo tas daudz ko maina ka arī pārbaudīt pārklājuma karti kā arī apmēram uzzināt vai šajā vietā kur lietosiet Tet mobilo internetu tas būs apmierinoša kvalitāte. Es diemžēl joprojām nesaprotu kādas vēl var būt šaubas kad Tet lieto savu mobilo tīklu? Jūs taču zināt kad Latvijā Tet vismaz pagaidām nepasniedz mobilo sakaru pakalpojumus un nekādā veidā nevar īrēt bāzes stacijas viņi var tikai maksāt šajā gadījumā Tele2 par viņu tīkla lietošanas tiesībām.

MacBeton 26.09.2021

Ja jau tu dzīvo 3. stāvā tad gan jau ka ir pieejams īsts internets.

Ārpus pilsētām gan arī nau problēm lietot mobilo internetu. Vajag tikai normālu datorspecu atrast.
Pa 100€ var nopirkt īstu LTE routeri, pie tam Latvijas preci (nu ražots gan turpat kur Huawei). Saucās Mikrotik SXT LTE.
Nevis ākstīties ar huawejiem un 60€ antenu parodijām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes