www.sudzibas.lv Tet Netiek nodrošināta valsts valoda

AtrisinātaTet - Netiek nodrošināta valsts valoda

Kanālā nickelodeon jr nedēļu tika reklamēts animācijas seriāla blū pavedieni jaunās sērijas. Šonedēļ tās parādījās un ar burvīgo Tet Dekoderi izvēloties latviešu valodas audio šis seriāls ir lietuviski. Kāpēc man ir jāizvēlas starp 2 valodām - lietuviešu vai okupantu? Lūdzu pārbaudiet tehnisko problēmu ar šo raidījumu, ka visas sērijas, kas paredzētas latviešu valodā, ir lietuviski.

16.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 18.08.2022

Sveiki, paldies par ziņošanu. Par konkrēto kļūdu esam informēti. Diemžēl šādu signālu saņemam no piegādātāja - lietuviešu valoda ir nodublēta latviešu celiņā. Nodevām informāciju piegādātājam, lai tas sakārto saturu un turpmāk ir pieejama korekta valoda.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 24.08.2022

Sveiki, piegādātājs beidzot problēmu novērsis. Lai lieliska skatīšanās! :)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta taisnibascinitajs3 07.10.2022

Paldies, tiešām pāris dienās viss tika atrisināts.

Komentāri (4)

Good Intentions 16.08.2022

Pieļauju, ka misēklis. Atcerējos uzreiz, kā Lietuvā kļūdas dēļ uz viņu 2 eiro piemiņas monētas iekaļ uzrakstu "Dievs, svētī Latviju".

https://jauns.lv/raksts/arzemes/445305-lietuva-kludas-del-uz-vinu-2-eiro-pieminas-monetas-iekal-uzrakstu-dievs-sveti-latviju

T top20 17.08.2022

Nu kur ir problēma ? Tev vajag iemācies lietuviešu valodu! 😂😂😂😂 vaj okupantu valoda 🤣🤣🤣🤣 zini ko, diemžēl citas valstas nezin kur ir tāda Latvijā!

M Max2020 17.08.2022

Noteikti tiešām kāda kļūme notikusi.Zinu kad tūlīt būs baigie dislike utt., bet es vienalga pajautāšu no kura laikā Krievu valoda kura izrādās tagad ir tikai okupantu runā tikai Krievijā? Kā tad ukraiņi runā angliski vai latviski jau uzreiz 😂 jūs ko visi dīvaini esat vai kas viņi protams runa okupantiski jo krievu valoda ir ļoti izplatīta pasaulē un turpinās būt un nekur nepazudīs to jūs man nevarat iestāstīt un valodai nav pilnīgi nekāda sakara galu galā ar karu. Zinu kad būs ļoti liela manis komentāra apgāšanā bet man vienalga jo kādam to pateikt vajadzēja

I ilrgjefiho 17.08.2022

Kā nav jāmīl savi bērni, lai ļautu viņiem skatīties to kanālu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes