www.sudzibas.lv Tet Nepamatota parāda piedziņa

Tet - Nepamatota parāda piedziņa

2020 gada novembrī uzrakstīju iesniegumu sia tet mājaslapā, ka vēlos atteikties no viņu pakalpojumiem un atslēgt "Virszemes Televīziju" no 01.01.2021 g. Slēdzot līgumu vel ar as lattelekom, tika iekasēta maksa par nākošo mēnesi un noteikta diena, līdz kurai bija jāsamaksā par nākošo mēnesi. Ja maksu pārskaitīja - signāls bija, ja nokāvēja - tad tikai pēc nomaksas ieslēdza. Ļoti loģiski, faktiski parādnieki nebija un nevajadzēja neko piedzīt. Kad man pienāca rēķins decembrī (faktiski par pakalpojumiem janvārī) tomēr to samaksāju. Pēc tam konstatēju, ka janvārī signāls vel pienāk, lai gan atteicos. Dienām pēc 10 tas tomēr bija izslēgta, bet drīz pienāca vel viens rēķins par janvāri, bet vēlāk arī par februāri. Pēdējo nesamaksāju, bet uzrakstīju vēstuli un vēlējos noskaidrot situāciju. Atbildi nesaņēmu, bet novembrī saņēmu no 29.10.21 adresēto man, bet standarta satura vēstuli par nenomaksāto parādu un iekārtu atgriešanu. Nevienu neinteresēja, ka iekārtas nebiju nomājis, skaidrs, ka neviens neinteresējās arī ar manu pretenziju būtību. Biju spiests samaksāt šo rēķinu, jo netiesāties taču 13,89 dēļ. Iepriekšējas sūdzībās lasīju ko līdzīgu. Ļoti ceru, ka šī firma izputēs, jo no savas puses izdarīšu visu, lai par šādu pieeju klientiem uzzina pec iespējas vairāk cilvēku. Vēstuli man parakstīja b. Brandere, Sia Tet norēķinu un kredīt uzraudzības daļās direktore, bet nenoradīja ne pastu, ne tel. . Vel gribat ticēt Sia Tet solījumiem? Tikai uzmanīgi lasiet tekstu sīkiem burtiem.

09.11.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.11.2021

Sveiki, nepatīkami dzirdēt par jūsu pieredzi. Šajā gadījumā izklausās, ka, iespējams, gan jums nav sniegta pilna informācija, gan arī jūs neesat visu pilnībā sapratis. Ja tomēr vēl novērojat kādas problēmas vai neskaidrības, gaidīsim privāto vēstuli sociālajos tīklos Twitter vai Facebook un palīdzēsim visu atrisināt.

G Gulbenietis 09.11.2021

Ja ar tetu nav līguma, tad daudz pretīm nākošāki, kā citi. Piemēram, pie dzīvesvietas maiņas. Citi pat bez līguma smadzeni čakarē bezjēgā. Nevajag rakstīt internetā, bet oficiālu vēstuli pa pastu aizsūtīt, ka nevēlies izmantot. Kurā gadsimtā dzīvo, Vasja?