www.sudzibas.lv Tet Nekvalitatīvi pakalpojumi

Tet - Nekvalitatīvi pakalpojumi

Tet televīzija par ko mēnesi jāmaksā 12.99, nekvalitatīva! Kādēļ man jāmaksā par pakalpojumu, kas ir nekvalitatīvs, un Tet darbinieki paši nespēj atrast jautājumu uz atbildi kādēļ man ir jāmaksā par pakalpojumu kas regulāri ir nepieejams, met ārā no televīzijas, uzrādot kļūdu Tet+ darbībā! Vienīgais ko darbinieki spēj, ir atbildēt uz maniem jautājumiem ar to ka ir vainīgs mans televizors, mans internets, bet nekāda gadījumā viņu vaina! Regulāri ir pārraides uz kurām izvēloties rāda pavisam citu saturu! Līgumu protams arī nav iespējams lauzt, jo man ir jāmaksā par to, ka es to vēlos darīt, pirms termiņa, jo nekvalitatīvs pakalpojums no viņu puses nav iemesls tam lai, lauztu līgumu bez soda naudas!

29.12.2021

O Oskars Kalniņš 30.12.2021

jā arī mums tet+ raustas. lago. Klientu apkalpošana arī ir zem katras kritikas.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.01.2022

Sveiki, šajā gadījumā mums būtu nepieciešama sīkāka informācija, kāds jums ir televizora modelis, kāda ir Tet+ aplikācijas versija, kāds ir interneta ātrums jūsu televizorā, lai varētu sīkāk saprast problēmas iemeslu. Ar prieku gaidīsim ziņu privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook.