www.sudzibas.lv Tet Negodīgs uzņēmums

Tet - Negodīgs uzņēmums

Nav iespējams sazvanīt vairākas dienas, gaidu pa 20-30 min klausoties de*īlo mūziku.
Izrakstīt rēķinu TET "apčakarē klientus" ar vienības cenu. Jo ar dinamisko tarifu vienmēr izrakstīs rēķinu ar augstāko cenu, pat ne vidējo, ne zemāko ... Ko pašu aplikācija raksta. Fuj, -1 klients, ceru ka nebūšu vienīgais. Nerunājot par jauno skaitītāju kurš rāda patēriņu ap stundām (naktīs lētāk). Fuj krāpnieki!

19.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 20.01.2022

Sveiki, Dinamiskajam tarifam ir tikai viena cena, kas katru stundu mainās. Sīkāk ar elektrības cenu specifiku varat iepazīties šeit. https://www.tet.lv/elektriba/pakalpojums#jautajumi-atbildes

Komentāri (5)

P PastaNigris 19.01.2022

Uzreiz jāmaksā, iesaku. Problēmas sākas ar bezprocentu nomaksas līgumu kad tet nepaziņo par cenas izmaiņām un nosūta paziņojumu par līgumu, kuru protams 99% nelasa un dabūn augtstāku cenu + jāņem tet tv abonements. Bet visādi citādi ja maksā uzreiz, nav bijis problēmu. Lasat līgumus un nebūs ieberziens. Kad esat piekritis nu tad nu sjo :)

N Niknā3111111111 26.01.2022

Sveiki Tet,
Cerams jūs šo lasisiet!
Kad Jums vajag klientu Jūs zvanāt mēnešiem katru nedēļu, ka jau apnikāt beigās piekrītu, bet tagad kad mans dinamiskais elektrības rēķins ir uzkāpis griestos Jums vairs neinteresē to paziņot man savlaicīgi, lai spētu nomainīt uz citu, izdevīgāku, tad paldies un uz redzēšanos, jo dodos pie cita pakalpojuma tirgotāja kā to ieteica jūsu darbinieks 😉

SIA Tet Pārstāvja atbilde 27.01.2022

Sveiki, pēdējo nedēļu un pat mēnešu laikā ziņās aktīvi tika vēstīts, ka biržas tarifu cenas diemžēl ir kāpušas pat aptuveni četras reizes. Dinamiskā tarifa cena ir atkarīga no Nord Pool biržas - atgādinām, ka Tet aplikācijā ir iespējams sekot līdzi, kāda katru stundu ir elektrības cena.

N Niknā3111111111 28.01.2022

Paldies, protams, tas ir tikai mans pienākums un interesēs, bet man ir maziņš bērniņš un nav ne laika ne vēlme sekot līdzi un biju palaidusi to garām, taču tāpat skumji, ka tas interesē tikai mani, bet ne uzņēmumu, kurš tā centās dabūt jebkuru klientu, tad tomēr būtu jārūpējas par tiem kurus esat attaicinajuši no citiem tirgotājie, jo rezultātā tāpat es aizeju un jūs atkal pēc laika noteikti zvanīsiet un ziniet vairs neatgriezīšos!

SIA Tet Pārstāvja atbilde 28.01.2022

Sveiki, nepatīkami dzirdēt, ka novērojat problēmas. Esam droši, ka kolēģi skaidroja atšķirību starp dinamisko un stabilo elektrības rēķinu. Vēl pirms pavisam neilga laika ar dinamisko rēķinu bija iespējams ietaupīt, bet pašlaik diemžēl tā tarifs ļoti audzis, tāpēc elektrības izmantošanas paradumiem jāseko līdzi vēl rūpīgāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes