www.sudzibas.lv Tet Neatļauta personas datu izmantošana

Tet - Neatļauta personas datu izmantošana

Tet izmantojis manus datus, pretēji personas datu aizsardzības likumam. Tika izmantoti mani dati - vārds, personas kods, adrese, Tel Nr un zvanot pieprasa samaksāt par pakalpojumiem, kurus neesmu izmantojusi, kā arī nav bijusi nepieciešamība pēc tādiem. Vēlāk dati tika nodoti parādu piedziņai. Piespiedu kārtā tika samaksāts par neizmantotiem pakalpojumiem.

07.10.2020

Dattebane 07.10.2020

wow

V Veselssaprāts 08.10.2020

Ir datu valsts inspekcija, tur arī varat vērsties ar sūdzību.

B Bijabuus 18.10.2020

gudri cilvēki Tet pakalpojumus neizmanto...

MacBeton 20.10.2020

Nu ja tu samaksāji par nesniegtiem pakalpojumiem tad ko tu te vel pļūti?
Kaukāds murgs ar šitiem jampampiem! Nejēdz pat tik daudz kā pakonsultēties PIRMS maksāšanas.

A Anonima2109 26.10.2020

Pats kā jampampiņš - es rakstīju, ka mani dati tika izmantoti un es nekādus pakalpojumus nebiju saņēmusi. Kādēļ samaksāju?- Jo parāds jau bija iseniegts parādu piedziņai (parādu piedziņas uzņēmumi jau vairs nediskutē ar tevi), kā arī TET vairs nespēja man neko atbildēt. Kā arī vēstule man atnāca tikai no parādu piedziņas.