www.sudzibas.lv Tet Maldinašana un krāpniecība

Tet - Maldinašana un krāpniecība

Tika pārslēgts internets no 500 Mbps uz 1000 Mbps, domās ka tas būs ātrs un jautājums būs atrisināts. Rezjltātā uzreiz pēc pārslēgšanas bija 270 Mbps, bet šodien 11 janvārī interneta ātrums testa brīdī Download bija 4 Mbps, faktiski kā GPRS ātrums 2005 gadā. :)) Par kuru krāpnieki vēl iekasē 30e katru mēnesi. Neiesaku tet nevienam.

11.01.2022

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 12.01.2022

Sveiki, ja brīdī, kad esat internetam pieslēdzies ar vadu no mūsu modema, nesaņemat pilnu solīto ātrumu, gaidīsim privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook jūsu klienta numuru un pārbaudīsim situāciju.

Good Intentions 12.01.2022

LATTELECOM! Normāls tāds 90.gadu bizness. Jebkurā gadījumā zvaniet un sūdzaties.

G Gulbenietis 12.01.2022

Visi ir iedomājušies, ka nevajag labu tīkla karti, labu tīkla pārklājumu un kompi, kurš labi velk. 100 vai 1000 vecam kompim strādās tāpat ;).

Good Intentions 12.01.2022

Arī fakts, bet nevar jau tik kritiski samazināties.

G Gulbenietis 12.01.2022

Pingvīn, nebija viņam tie 500 ;). Pat ar 1000 tīkla karti var neiet. Jānorubī pie ieslēgšanas visas progas. Reizēm palīdz kitajozu močnās tīkla kartes ar papildus signāla pastiprinātāju, līdz 20 eur, usb slēdzamās. Ne visi kompji 5 ghz frekvenzē strādā. Viens 15 gadus vecs kompis velk. 2 gadus vecs hp nevelk. Ātrumi uzreiz citi.