www.sudzibas.lv Tet Maldināšana, krāpšana

Tet - Maldināšana, krāpšana

Tet konsultanti telefoniski melo, maldina par pakalpojuma maiņas nosacījumiem, cenu un līguma termiņu. Atsūtītajā līgumā informācija ir grūti saprotama, Cena nav minēta vispār. Parakstot līgumu jau otro reizi atklājas, ka tas ir terminēts, nevis beztermiņa, kā es vēlējos, Cena būtiski pieaug un mainot pakalpojumu, tiek uzsākts skaitīt termiņu par jaunu. Lai gan piekritu pakalpojuma maiņai, jo man telefoniski tika apsolīta tā pati Cena un ka termiņš turpināsies. Vienīgais, ko man Tet "laipni" piedāvāja kā situācijas risinājumu - cenu, ko sakotnēji solīja. Vispirms uz 9 mēnešiem, bet, kad nepiekritu, tad uz visiem 24. Apzināta klientu maldināšana ir nepieņemama! Divas reizes esmu ievilināta parakstīt termiņa līgumu uz 2 gadiem. Tet ir krāpnieki!

20.01.2023

I ilrgjefiho 22.01.2023

Cerams trešo reizi viņiem neizdosies jūs ievilināt parakstīt līgumu