www.sudzibas.lv Tet Ļoti slikta ziņa, neinformēšana

Tet - Ļoti slikta ziņa, neinformēšana

Drausmīga attieksme no TET. Jau daudzus gadus lietoju TET internetu un televīziju, elektrību kā arī ir paņemtas ierīces, pirms kāda gada no 100mbps interneta pārgāju uz ātrāku 500mbps, tika solīts, ka tiks mainīts aŗī dekoderis kurš atbalsta 4K jo ar attiecīgo pieslēgumu tāds pienākas, gada laikā dekoderi samainīt viņi nevarēja, uzrakstīju, ka vēlos, tad mainīt pakalpojumu uz TET+ TV kur dekodris vispār nav nepieciešams, saņēmu zvanu no tet pārstāvja, ka pakalpojumu varam samainīt, pie rēķina būšot jāpiemaksā tikai 1eur. Par līgumsodien netiku informēts. Šodien saņēmu rēķinu ar 80+eur līgumsodu par itkā pakalpojuma mainu. Drausmīga lēna komunikācija, attieksme no kompānijas drausmīga. Šis noteikti ir pēdējais pakalpojums kuru izmantoju no tet. Kad būs tāda iespēja un visi turpmākie līgumi beigsies noteikti vairs nepagarināšu līgumu ar šo drausmīgo firmu ! Kl. nr. 13382507

27.10.2022

X

RAMONA👀 27.10.2022

Labrīt. Tā tas ir bijis un būs. Pie pirmās iespējas, kad mainīja paši tarifus un varēja atteikties bez līgumsoda, aizmuku prom. Cena neatbilst kvalitātei.