www.sudzibas.lv Tet Krāpšana un slikts serviss

Tet - Krāpšana un slikts serviss

Esmu vairrākārtīgi sazinājies ar tet konsultantiem par to, ka pastāvīgi nedarbojas interneta pieslēgums. Šodien strādājot no mājām konstatēju faktu, ka praktiski nedarbojas internets, veicu mērījumus no hot spot telefonā, kur ātrums bija 44 mbps, savuākt no tet 0.6 mbps. Lai sasniegtu nepieciešamo pakalpojuma kvalitāti tet sākotnēji piedāvāja to risināt bez maksas, pēc tam mainīja viedokli un sanāk maksāt papildus līdzekļus, lai problēma tiktu atrisināta.
Lūdzu visiem līgumus ar tet slēgt uzmanīgi, kā arī uzmanīties no maldiem, kurus sniedz klientu konsultanti!

01.07.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 02.07.2021

Sveiki, atsūtiet, lūdzu, savu klienta numuru uz epastu [email protected] vai privātajās vēstulēs sociālajos tīklos Facebook vai Twitter, palīdzēsim un atrisināsim problēmas!

MacBeton 13.07.2021

Varbūt vajag vispirms pajautāt darba sysadminam? Nevis uzreiz kaukādus melus vemt kur pagadās. Ietwīto vel...