www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, slikts serviss

Tet - Krāpšana, slikts serviss

Šodien kārtīgi uzzināju, ja tavos pakalpojumos nav ne interneta, ne elektrības, ne televīzijas, tad ir jāatmaksā visu nomas iekārtu summa. Tāds nu ir tas Tet, ja neesi pakalpojumu maksātājs tad neesi vajadzīgs. Problēma ir tāda, ka televīziju neizmantoju jo nav vajadzības, elektrība nav nepieciešama, jo ir labāks piedāvājums, un internetu nav spējīgi nodrošināt.

Tātad, par cik jūs man neesat spējīgi nodrošināt to ko es vēlos, kas ir internets, kāpēc man būtu bezjēdzīgi jāņem kaut kāds pakalpojums, kuru es neizmantošu, lai tikai varētu veikt ikmēneša maksājumu par nomas precēm?

Daudz preces tika iegādātas tet veikalos un daudziem tiku ieteicis to, bet cik tagad redzu, ka tur strādā bandīti, kuri uzskata, ja nav kāda no šiem 3 pakalpojumiem, tad nav vērtīgs klients.
Ko man darīt, ja notiek dzīvesvietas maiņa un jūs nevarat nodrošināt pakalpojumu?

Rēķinos arī nav norādīts par ko tad man galu galā jāmaksā. Norādīts - nomas pirkums. Kāds tieši? Zemes nomas vai? Iesaku cilvēkiem neizmantot vairs šos pakalpojumus un labāk doties prom no šī kantora pirms jums liek atmaksāt.

26.08.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 30.08.2021

Sveiki, gaidīsim privātajā vēstulē sociālajos tīklos Twitter vai Facebook jūsu klienta numuru un precīzāku problēmas aprakstu, palīdzēsim. Bezprocentu kredīts ir pieejams tikai mūsu klientiem, bet noteikti atradīsim labāko risinājumu.

K Kriss256 30.08.2021

Nomaksa ir papildpakalpojums, paņem brilles un izlasi līguma nosacījumus pirms paraksti. :D