www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, slikts serviss

Tet - Krāpšana, slikts serviss

Kur pazuda kanāls-DocuBox Pirmais Baltijas kanāls? Steidzīgi pievienojat, ja esat demokrātiska VALSTS. Es maksāju par šiem kanāliem, bet jūs viņus nozagāt. Gribētu atteikties no oriģinālās pakas. Grābjat lielas naudas , bet rādāt to , kas daudziem nepatīk. Apjautājos paziņām -visi neapmierināti. Kā atteikties no oriģinālās pakas? Un organizējiet ta , lai tauta ar jums var mierīgi sazināties. Tas jau traumē tautu.

05.02.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 18.02.2021

Kamēr pret minēto kanālu izplatītāju būs aizdomas, ka tas ir pārkāpis ES sankciju režīmu, šos kanālus nevarēsim piedāvāt, taču esam lūguši atbildīgās valsts institūcijas pievērsties šim jautājumam un pēc iespējas ātrāk to sakārtot. Tikmēr izņemto kanālu vietā piedāvājam virkni citu kanālu, kā arī visiem Helio iTV abonentiem bez maksas februārī pieejama Krievijas kanālu paka. Te - plašāks situācijas skaidrojums: https://www.tet.lv/par-tet/par-mums/jaunumi/izmainas-tet-televizijas-kanalu-piedavajuma

н НеКариньш 05.02.2021

"Kur pazuda kanāls-DocuBox Pirmais Baltijas kanāls?" ----- Aizliegts ar Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) lēmumu!

"Steidzīgi pievienojat, ja esat demokrātiska VALSTS" - - - Latvija nepiedēr pie demokrātiskiem valstim!

Joe Rogans👽 05.02.2021

Tieši tāda pati sūdzība, maksā 24€ , bet nav ko skatīties 🤬😡🤬 atdodiet krievu kanālus!

н НеКариньш 06.02.2021

" Трансляция приостановлена на территории Латвии по решению Национального совета по электронным СМИ Латвии"

н НеКариньш 06.02.2021

Открываем в Windows любой российский канал в https://chas.tv/ и что видим? "Трансляция приостановлена на территории Латвии по решению Национального совета по электронным СМИ Латвии "

н НеКариньш 17.02.2021

Вот ещё одно доказательство что руководство США через руководство ЛР пытается загнать Латвию в каменный век посредством демократии: к 16 российским каналам под запрет попал и РоссияРТР. Что же нам дали вместо? Низкопробные каналы со сплошными экстрасенсами, причём на ТВ3int усиленно проталкивают низкопробный "Дневник экстрасенса с Фатимой Хадуевой" с мусульманской мошенницей...

A AIVARS GRIGORS 11.04.2021

chemodan, vakzal, rasija