www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, pakalpojuma nesniegšana

Tet - Krāpšana, pakalpojuma nesniegšana

Labdien!
Vēlos visiem pabrīdināt par atgadījumu kas notika mums lietojot Tet televīzijas pakalpojumu.
Līdz šim lietojām tet televīzijas pakalpojumus jau daudzus gadus. Dzīvojām dzīvoklī un tad pārvācāmies dzīvot uz māju un Tet televīziju paņēmām līdzi uz jauno adresi kur izrādijās ka nevar nodrošināt pakalpojumu lai gan sākumā teica ka viss būs labi. Mainija iekārtu, bet tāpat nekā. Nesaņēmuši pakalpojumu izlēmām ateikties jo vienkārši neredzi neko, bet jāmaksā. Kad atteicāmies piestādija sodanaudu par pirmstermiņa līguma laušanu kaut arī tet pakalpojumu nevarēja sniegt.

02.12.2022

J Jānis Bartušauskis 08.12.2022

Tieši tāda pat situācija, pakalpojumu nevar nodrošināt un vienpersoniski izlemj, ka jāmaksā līgumsods, nenotiek nekādas diskusijas. Neieteiktu vispār TET lietot - dārgi un izkrāpj naudu pat nesniedzot pakalpojumu!