www.sudzibas.lv Tet Krāpšana lielos apmeros, ja tev ir tet, paskaties rekiņu

Tet - Krāpšana lielos apmeros, ja tev ir tet, paskaties rekiņu

Tet bija viena no kompānijām, kurai uzticējamies, līdz šim mēnesim..

Saņemam rēķinu, gandrīz 3x lielāks, nu labi, ir taču tagad kapitāli cēlušās Cenas, bet vienalga es vienmēr apskatos par ko es maksāju, bet tet par to neidomajas, kas šomēnes visiem nosūtīja rēķinus, un jau vairākas ziņas un dažādi sociālo tīklu ieraksti par to, ka tet nokāpis

nē jau mēs esam izlietojusi ierasto ap 100 kilovatu vietā 300, lai gan 300 izlietot ir nesaki, un mēs jau gribējām vainot kaimiņus, kas nozaguši elektrību, bet izrādās mums apzog.

Tik nesmukā un atklāta krapnieciskā veidā.
Izkrāpj naudu no savas valsts iedzīvotājiem kurus tā jau "liktenis" te sit un ko darīt pensionāriem kuriem tagad apkure atnāca 3x dārgāka?

Pakārties?
Jums nav kauna.
Nezinu kā jūs to risināsies, mēs domājam, ka mēs nezinu kāda veidā esam izterejusi, bet nu sūdzību ir daudz tieši par šo faktu?
Vai man sakt sazinaties ar cilvēkiem un savākt pierādījumus, lai griesties tiesā un pastāstīt publiski par jūsu afēru?

20.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 20.01.2022

Sveiki, paldies par ziņu. Ja uzskatāt, ka jums nepareizi aprēķināts izlietotās enerģijas daudzums, gaidīsim privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook jūsu klienta numuru un pārbaudīsim situāciju. Runājot par elektrības cenām, diemžēl pēdējos dažos mēnešos tās ļoti strauji augušas visā pasaulē (kāpums dažbrīd ir arī lielāks nekā jūsu pieminētās trīs reizes), tāpēc diemžēl daļai klientu arī ievērojami kāpušas rēķinu izmaksas - par to daudz vēstīts arī ziņās.

Komentāri (4)

L Legioner16 20.01.2022

Jums droši vien pieslēguma tarifs elektrībai pēc biržas cenām, šāds pieslēgums pēdējos mēnešus vairs nav izdevīgs un vajadzēja to nomainīt!

P paldies 20.01.2022

TET arī mums zvanīja, muldēja, ka būs lētāk kā pie Elektrum. Pārggājām - bija dārgāk, bet tad pāršmaucām pie Enefit par fiksētu cenu. Iesaku par fiks'tu cenu Enefit.No biržas cenā neko labu neceriet vairs!

Good Intentions 20.01.2022

Lattelecom nekad nebija uzticība un nekad arī nebūs, lai arī vai kā sauktos. Arī pārgāju uz enefit.

U us 02.04.2022

Nav tiesa, ko te raksta par TET, ka neizdevīgi. Es uzturos divās vietās. Vienā ir Elektrum (tējkanna, lielais ledusskapis ar saldētavu, tv, veļas mašīna, dators, kafijas automāts un 5x vairāk spuldžu), otrā TET elektrība (mazais ledusskapis bez saldētavas, dators, 1..2 spuldzes, indukcijas plītiņa). Lai gan abas vietas nav salīdzināmas elektroierīču daudzuma ziņā, bet vietā, kur man ir TET, sanāk nenormāli lēti, elektrība patērējas 20x mazāk. Tāpēc domāju arī pirmajā vietā pāriet uz TET. Kaut vai lai saprastu, vai tur, kur ir Elektrum, tiešām tik daudz tiek patērēts, vai arī Elektrum kaut ko piekabina klāt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes