www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Tet visus sveic jāņos - Līgo! Pirms mēneša e - pastā no uzņēmuma tika saņemtas iepriecinošas ziņas, būs ātrāks internets un uzņēmums papildus jūsu tv un interneta abonementam nodrošina pieeju bez maksas abonementam "filmas un seriāli". Taisnības labad gan jāSaka, ka neilgu laiku pirms tam no konkrētā abonementa jau biju atteikusies, jo tas nešķita interesants. Bet tagad tiek piedāvāts bez maksas. Izmaiņas stāšoties spēkā pēc mēneša, tieši Līgo dienā.
Un Līgo dienā tiešām ir pieeja abonementam "filmas un seriāli", bet par lielu pārsteigumu no iepriekš pieejamiem 55 tv kanāliem, pieejami ir tikai 5 tv kanāli. Protams, ja vēlaties, varat iegūt savā īpašumā arī 55 kanālus, bet, protams, par atsevišķu lielāku samaksu salīdzinājumā ar iepriekšējo samaksu (manā gadījumā ~ 7 euro lielāks rēķins) . Brīvdienās operatori nestrādā un juridiski jau viss visticamāk ir pareizi, jo pirms mēneša saņemtajā e - pastā bija pievienots arī pieejamo kanālu saraksts pēc veiktajām izmaiņām, ar kuru nelikās nepieciešamība iepazīties (sk. Šeit, jāatver speciāla izvēlne) , jo nekas jau abonemetā nemainīšoties, nāks tikai klāt. Līgumu varēja lauzt bez soda samaksas tikai līdz jaunā pakalpojuma spēkā stāšanās brīdim, kas iestājas tieši Līgo dienā, kas konstatējot faktu, diemžēl ir nokavēts. Tikai paši vērīgākie klienti, kuri laikam nebija tik lētticīgi, bija izlasījuši pilnīgi visu sīkā drukā rakstīto, un jau visticamāk bija paspējuši izvēlēties sev citu tv un interneta operatoru.
Malacīši - tet, klienti visticamāk, gribot svētkos baudīt arī kaut ko citu tv kanālos bez tv1, būs spiesti maksāt vairāk un iegādāties spiestā kārtā arī citus kanālus, lai nesabojātu sev arī jāņu dienu!
Cerams, ka svētku loms būs liels! Klientiem gan laikam alus vairs tik labi negaršo...

23.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 26.06.2024

Sveiki! Mūsu vēlme bija padarīt mūsu pakalpojumus vienkāršākus: viens interneta ātrums - maksimāli ātrākais pieejamais, un vienots tv paku/abonementu piedāvājums, neatkarīgi no tā, vai jums ir Tet Interaktīvā tv vai Tet+ interneta tv. Piedevām vēlējāmies rast iespēju piedāvāt sadaļu Tet Filmas un seriāli visiem Tet televīziju klientiem. Līdz šim šī sadaļa bija pieejama par papildu samaksu un šobrīd, ar ieviestajām izmaiņām, kvalitatīvais televīzijas saturs ir iekļauts visos piedāvājumos un to var skatīties jebkurš Tet TV+ vai Tet TV lietotājs. Lai veiktu šīs izmaiņas, HBO kataloga saturs bija jāpārnes uz atsevišķu sadaļu.
Turpinām rūpēties par saviem klientiem un jaunajā Tet Filmas un seriāli sadaļā ir iekļauts pasaules premium saturs, piemēram, Amazon MGM Studios.
Vairāk par to, kā Tet TV skatītāji var sākt lietot satura paku Tet Filmas un seriāli, kā arī citu noderīgu informāciju par jaunajiem abonementu veidiem, skaties šeit: https://www.tet.lv/televizija/tet-tv Savukārt Tet TV+ lietotāji ar jaunajiem abonementu veidiem var iepazīties šeit: https://www.tet.lv/televizija

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes