www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Pirmkārt, visai latvijai pie abonamenta pievienoja bezsakarā 5€ par tet+ kuru nemaz nav iespējams izmantot visiem, kam tv ir vecāks par 2018. Gadu!
Otris punkts, kad zvanījām konsultantam, lai noskaidrotu, kāpēc tika palielināta mēneša maksa, kā papildus pakalpojumu iespējams izmantot utt, mums konsultants neko normali nevarēja paskaidrot un vēl lika atteikties no interaktīvās tv, ka rezultātā netika secināts ka mums 2017. Gada tv nevis 2018. Gada, tāpēc visa pārslēgšana nebija no svara un mēs 3dienas zaudējām pieeju tv, bet nauda taču tiek maksāta par pakalpojumu. Tagad iedomājaties visus pensionārus, kuri vispār neko nesaprot no aplikācijām, kà tie tiek smaukti. Nelietīgs serviss jums ir!

01.06.2024

P